Skocz do zawartości

Sprzedam SUZUKI INAZUMA GSX 750


venio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania motocykl Suzuki GSX 750 Inazuma rocznik 1999r. Ma przejechane około 27 tys. km (nadal użytkowany) i proszę uwierzyć mi na słowo licznik nie cofany. Sprowadziłem Suzi w tym roku z Berlina na własny użytek. Motocykl został wyrejestrowany w Niemczech w 2008 roku!!! Mam na to dowód. Kupiłem go od starszego pana koło 50. Wymieniłem co było trzeba filtry płyny, napęd, nowy akumulator (jeszcze gwarancja). Motocykl jak na ten rocznik prezentuje sie bardzo dobrze. Motocykl jest po lekkim tuningu: lusterka, migacze diody i tyle światło stopu, ucięty masywny tylny błotnik, przez to motocykl nabrał "lekkości" z tyłu. Motocykl zachował swój styl i moim zdaniem prezentuje się lepiej niż orginał. Motocykl sprawny prócz obrotomierza (nie działał jak go sprowadziłem, nie naprawiałem bo jest mi on nie potrzebny). Motocykl nie jest wymęczony i zasługuje na uwagę. Myślę, że patrząc na ceny z allegro moja cena 8700 (do małej negocjacji) będzie bardzo konkurencyjna. Rozstaję się z suzi ciężko, ale potrzebuję szybko pieniądzy, ponieważ chcę otworzyć firmę i każda zł się przyda.

 

Tutaj jego zdjęcie robione na szybko jutro wrzucę więcej zdjęć z każdej strony http://imageshack.us/photo/my-images/231/k1024suzukiinazumagcx75.jpg/

 

Ps. W razie jakiś pytań proszę pytać na priv bądz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć tutaj https://picasaweb.google.com/rafal.wentowski/SUZUKIGSX750INAZUMA?authkey=Gv1sRgCIDZ0vz-oLa6Bg

 

Motor warty polecenia ( oddam tylko w dobre ręce). Przy cenie 8700 dodaję elektroniczny wyświetlacz biegów (którego jeszcze nie zamontowałem), przy małej dopłacie sprzedam sakwy na motocykl + 2 kaski (prawie nowe 3 miesiące).

 

Przyjedziesz, obejrzysz, kupisz.

 

Kontakt tel. 888921340 (play) na sms nie odpisuje.

Edytowane przez venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Motocykl pojechał do mechanika jest robiony rozrząd oraz podstawoe czynności przygotowawcze do sezonu :) wymiana oleju regulacja silnika itp. Sprawdzenie wszsytkich podzespolów skrzynia biegów itp. Cena 6500 oczywiście do negocjacji. Polecam motocykl bo jest wart uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...