Skocz do zawartości

Nocne manewry z piątku na sobotę


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PAnowie .....a patrzyl ktos .. .na http://pogoda.wp.pl/miasto,wroclaw,mid,1201305,mi.html?ticaid=1c801

 

czy bedziecie Hardkorami :P hehehe ;-) niby ma padac od 00;00 :// ja w sumie nie wierze w to co mowia i pisza bo ostatnio z ich celnoscia mizernie jest !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie .....a patrzyl ktos .. .na http://pogoda.wp.pl/miasto,wroclaw,mid,1201305,mi.html?ticaid=1c801

 

czy bedziecie Hardkorami :P hehehe ;-) niby ma padac od 00;00 :// ja w sumie nie wierze w to co mowia i pisza bo ostatnio z ich celnoscia mizernie jest !!

 

Ich celność jest lepsza: http://new.meteo.pl/

 

Nie mogę dojść za cholerę co jest tak atrakcyjnego we Wro po 22:00.

 

Kościoły i przedszkola pozamykane, to gdzie tu terror siac? :icon_biggrin:

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda jest teraz mega posrana. nic nie wiadomo. miałem lecieć dziś na morze i do poniedziałku posiedzieć, ale się zniechęciłem. kurna, jak mam chwilę wolną w pracy, to zaraz jakieś przeciwności losu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padać nie będzie - ma być pochmurno, lecz sucho :buttrock:

 

Ario - będziemy we trzech :)

 

.

.

.

Nocne manewry we Wrocławiu zostały zakończone sukcesem :buttrock:

Bocian dawaj foty - wstawimy dla potomnych :bigrazz:

Kto chciał jechać a nie mógł- niech żałuje! było czadersko :crossy: :crossy: :crossy:

Choć trzeba przyznać, że drogi są dziurawe to i tak świetnie bawiliśmy się :tongue:

 

Panowie, dzięki za wspólną jazdę :buttrock: :buttrock: :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też bym się z chęcią dołączył. O ile nadążę :D

A właśnie ogarniam prognozę i będzie nieciekawie raczej :/ 12*C i droga po deszczu, bo prawdopodobnie wieczorem w końcu przestanie na*******ać deszczem. Ale jak ktoś się wybiera, to też się wybiorę :icon_mrgreen:

Edytowane przez h2o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie znowu pośmigamy nocą we Wrocku :crossy: Ale najprędzej to dopiero w sierpniu, bo teraz się urlopuje a później jadę do Giżycka. Jak coś ustalimy to się zgadamy i zrobimy nocny terror :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...