Skocz do zawartości

Moja (nie)szczęśliwa historia


Assiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zdanego egzaminu i zycze szerokosci LWG :D

 

 

Dzięki, dzięki. :buttrock:

 

Gratulacje! Ja to mam przed sobą, dopiero 4 lipca egzamin, bo na po sesji sobie ustawiłem :X Chciałbym już mieć kolejną literkę na plastiku i zacząć się porządnie rozglądać za maszyną :D

 

 

Dziękuję. :) A tam - dasz radę przecież to łatwe. (Fajnie jest tak teraz mówić - jak się jest po egzaminie! :icon_mrgreen: ) Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulki zdania egzamu :).

 

Tylko nie szarzuj na moto za bardzo ze szczescia na poczatku ;)

 

Pzdr

 

 

Dziękuję bardzo. :)

No... narazie będę czekać na dokumenty szczęśliwa. Także myślę, że ta pierwsza radość już przejdzie a później w ogóle w wakacje zapisuję się na doszkalanie w szkole jadzy w Szczecinie. :crossy:

 

Aśka, spacja Ci sie cos przycina

 

 

A no rzeczywiście! Nawet nie zwróciłam uwagi. Bo ja żem siły po dzisiejszym dniu już nie mam po prostu. Ale z moją spacją wszystko w porządku, kolego. Dzięki za "troskę" :icon_mrgreen:

 

Gratulacje ! :clap:

 

No to do zobaczenia na drogach ! :crossy:

 

 

Dzięki. :icon_mrgreen:

Ha, do zobaczenia, do zobaczenia. :crossy:

 

noo gratuluje widze ze wreszcie zdałaś ! :crossy:

 

Dziękuję oczywiście... A "Wreszcie" to zdecydowanie idealne słowo! Tak - WRESZCIE zdałam - tyle czekania i się opłaciło. :icon_mrgreen:

 

Gratulacje droga Asiu ;)

 

 

Dziękuję Ci bardzo drogi kolego... którego imienia niestety nie znam! ;)

 

Teraz ja mam łzy w oczach.

 

Gratuluję

 

Czyż to nie są ironiczno-sarkastyczne łzy?

 

 

Ale dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluję, teraz tylko jeździć:P Mam takie pytanko jak trudno bylo zdać egzamin teoretyczny bo nie dlugo zamierzam się zapisać i mam obawy co do teorii, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam 0sa!

Moje pszczółki!:D

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145206-mala-kolekcja-maszynek/

 

Kupie ramę od Kawasaki 125 cross!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trudno bylo zdać egzamin teoretyczny

 

 

Bardzo łatwo. . Wystarczy zrobić sobie wszystkie pytania po kolei a później wałkować testy. Po kilku zrobionych testach "lecisz" już automatycznie, bezbłędnie. Także nie martw się o teorię bo to jest banał. Życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo. .

Pod warunkiem, że nauczy się testów. Jak byłem z kumplem, zdawać to on się teorią w ogóle nie przejmował, twierdził, że tniema co sie przejmować bo jest przygotowany jak nigdy :icon_twisted: , ja się obawiałem, że pod wpływem stresu nie wyjdzie mi ósemka.

 

Ósemkę zaliczyłem, kolega testy oblał.

Test trzeba sobie porządnie przerobić.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY nie rozumiem o co Ci chodzi, normalnie spytałem jak trudny jest egzamin na prawko i jak najlepiej się przygotować, nie widzę powodu pisania takich komentarzy, a tobie Asiu jeszcze raz szerokości :crossy: . Pozdrawiam 0sa!

Moje pszczółki!:D

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145206-mala-kolekcja-maszynek/

 

Kupie ramę od Kawasaki 125 cross!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomason2 - Pewnie, że trzeba je porządnie przerobić... Ja miałam już dosyć tych testów pod koniec bo zrobiły się dla mnie nudne i oczywiste bardzo... :P

 

 

 

0sa - Nie przejmuj się, YUBY lubi marudzić i zawsze musi coś wtrącić. :icon_mrgreen: Dziękuję! I daj znać jak się zapiszesz i zdasz. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, szukam najkorzystniejszej oferty od szkółek jazdy, mnie z tym nie śpieszno po za tym i tak na razie krucho z pieniędzmi bo wszystko idzie na pilne wydatki. Dziękuje za odpowiedź:D . Pozdrawiam 0sa!

Edytowane przez 0sa

Moje pszczółki!:D

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145206-mala-kolekcja-maszynek/

 

Kupie ramę od Kawasaki 125 cross!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do właścicielki tematu chciałem zapytać czy juz dotarłaś maszyne i ile Ci to zajęło :D ? Ja dzis wrocilem z wakacji i planuje jutro jechac zakupic :)

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...