Skocz do zawartości

YAMAHA SRX 600


Gość Penek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o tego ślicznego singielka, zwykle w srebrnym kolorze, to co nieco wiem.

 

Sprzęcik wygląda miodnie, wąziutki zbiorniczek, rasowa sylwetka nie do pomylenia z niczym innym. Odzywa się toto bardzo przyjemnie (jak to singiel 600). Ma tyle koników, ile trzeba czyli coś koło 50, 60, jest lekki.

W Anglii jest to dość popularny model, w Polsce na żywo nie widziałem, a ogłoszenia zdarzają się rzadko.

Zaznaczam, że nie jeździłem, jednak gadałem z Angolem, który takowego miał. Miał go już długo, chwalił niskie spalanie i bardzo dużą niezawodność. Poza tym - naked, więc lepszy do miasta, a na szosie do 120 km/h. Moim zdaniem bomba. (nie mylić z miną :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle ,żę silnik jest od YAMAHY XT , fajnie ciągnie od dołu, ma ok 45 KM, 6sek do 100km/h ,V/max180, poza tym trzy tarcze i w ogóle fajny moto pędziwiatr . Chciałem się jednak zpytać o te silniki, jak jest z częściami,ile wytrzymują ,co najczęściej wysiada.Mam chęć kupić ten model ,ale właściciel mówi że nie ma ładowania. Sam nie wiem co myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik jest jednocylindrowy, więc ciężko oczekiwać po nim wielkich przebiegów. Jeśli nie ma ładowania to wszystko zależy co jest uszkodzone. Czasem można się nieźle wpieprzyć ze sprzętem, na którego remont i naprawy wydasz dwa razy tyle co na zakup. Lepiej się zastanów. Jeśli jest to ten sprzęt, o którym myślę (a nie ma ich za dużo) to ma jeszcze zużyte zawieszenie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisze cokolwiek o tym motocyklu.

 

 

Witam ! Stary zapomnij o tym motorze !!! Mial go kiedys znajomy, ten moto mial kilka dzwonow, przod jest od cebry, i inne takie bajery sa porobione :D) Szczerze ODRADZAM kupno tego egzemplarza !!!

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...