Skocz do zawartości

Dokąd zmierza Husaria?


mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewałem się takiego głosu. Tę wojnę rozwodową niestety rozpoczęła druga strona(ws!)Jakies dziwne ostrzeżenia na forum,blokada forum,brak wyjaśnienia ... i tylko zwykłe,bezczelne,proste ...kasowanie każdego możliwego wpisu. Oczywiście każdy może mieć różne zdanie,ma do tego prawo...więc ja w świetle dziecięcego zachowania ws z bólem ale zniżam się do poziomu mojego byłego kolego z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał będzie taki że wyp... tą strone skowrona co będzie równało się z padnięciem klubu na twarz. Czy nikt nie zauważył że o husari głośno tylko na tej smętnej anarchicznej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku,spokojnie. Emocje są tu niewskazane. Wystarczy,że ma je "ws" wręczając czerwone ostrzeżenia i blokując forum do wpisów. Kto Wojtka nie zna,moze go pozna a jak nie pozna,będzie znal takiego jakim zna go świat polityki pilskiej...czyli mówić wiele i bez ładu.

A czy ktoś z Was zastanawiał się kiedyś po co jest i czemu służy Włoczykij. Ja nie ale kiedyś jeden z moich kolegów otworzyl mi oczy i przyznam ...ma to sens!? Ciekawe kiedy inni to dostrzegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi powtarzać powielać takich zdań i słów. Może autor kiedyś je tu umieści.

Autor się nie wypowiedział, Jackowi nie wypada, zatem może zostawmy temat :)

Najważniejsze, że Włóczykij to naprawdę świetnie zorganizowana i rewelacyjnie zaplanowana impreza, która za każdym razem, nam uczestnikom, zapewnia moc niesamowitych wrażeń i masę naprawdę dobrej zabawy :)

Jacek, dawaj na rajd, mówię Ci, większość zlotów wysiada przy tym, co proponują Wojtki z Maciejem :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogąc pisac na forum husari napiszę w tym miejscu...

Kilka słów na temat komunikatu ,który ukazał się na stronie -Husaria

 

Co ciekawe o 23.45 byl wpis,że z człoknostwa zrezygnował Jacek Kwiatkowski i Maciej Wichrzyński a o 00.27 o Macieju nie było już mowy. Ciekawe czyżby Maciej dziś w nocy wycofał złożone wypowiedzenie?! A może Wojtek przemyślał,że umieści taką informację po Włoczykiju.

Wojtku za duzo gry i polityki w Twoim działaniu a za mało prawdy i szczerości,takiej prostej obiektywnej analizy faktów!

Macieju napiszesz coś wiecej....? Złożyłes wypowedzenie czy też nie?

 

A odnośnie innej części...z zakladki aktualności

 

"Ostatnie dwa tygodnie były niezwykle burzliwymi dla naszej kompanii. Dokonaliśmy rozrachunku i wyciągnęliśmy wnioski po jednym z ostatnich wyjazdów nad morze, kiedy wypadkowi uległ Rafał Bartoś. Efektem tego rachunku sumienia jest dezaprobata dla braku troski uczestników zbiorowych wycieczek wobec innych, którzy z różnych powodów mogą odłączyć się od grupy. Bezwzględnym obowiązkiem każdego motocyklisty, prócz bezpiecznej jazdy jest imperatyw kontroli nad zwartością całej wyprawy. Każdy niepokojący przypadek, a w szczególności nieobecność kogokolwiek w poruszającej się kolumnie musi zostać potraktowana, jako stan najwyższego zagrożenia. Dalsza jazda jest możliwa wyłącznie po wyjaśnieniu sytuacji oraz udzieleniu ewentualnej pomocy. Łamanie tych kardynalnych zasad spotka się z radykalnymi wystąpieniami Zarządu wobec winnych skutków niebezpiecznej beztroski. Takie wnioski zostały zaaprobowane przez pełen skład 'ciała wykonawczego' i wdrożone do stosowania w przyszłości, jako przestroga i reguła"

 

Tak,mocno zabiegałem by zarząd zajął się tematem wypadku Rafała,który pomimo tego,że jechał z grupą kolegów,na drodze po wypadku pozostał sam!!!!! Napotkałem na opór w tym temacie,dosłownie.Ten temat pomimo kilku zebrań był mocno odłożony na bok. Wstyd,że tak dostojy klub z tak dostojnym zarzadem musiałem "naciskac" by zajął się łaskawie tym tematem. Doszło do tego,że zaczęto ustalać reguły jak mamy jezdzić jako motocykliści...choć wcześniej już to było wałkowane,opisywane,umieszczane na stronach i omawiane. Czyli taka rozmowa to kolejna sztuka dla sztuki.

Chciałem skomentować te wyssane z wyobrażni powyższe słowa napisane przez Wojtka,bo z prawdą jak zawsze sie mijają i to dużym "kołem". Oczywiscie coś napisać musiał, a że nie miał co napisać, napisał tak by z tego nic nie wynikało. Dla przypomnienia dodam,że p.o.Prezesa nie chciał by sprawę tę poruszano i do niej wracano uznając ,że nie ma do czego wracać. A tu Wojtek tak pięknie pisze... Już teraz wiem jak powstawały w przeszłości "Kroniki XXI Wieku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie jako Kaczor Donald,ale Wojtek odrzucił mnie również pod tym pseudonimem.Widocznie bardzo mnie nie lubi skoro nie pozwala pisać na forum Husarii i nie pozwala mi pojechać w rajdzie. Przeboleję,widocznie jestem kiepskim graczem i politykiem.I chyba tak jest bo nie umiałem ukrywac emocji kiedy widziałem stosy głupich zachowan i decyzji w klubie na H. Tak szczerze to młody człowiek o imieniu Maciej bardzo mocno otworzył mi oczy ,póżniej wypadek Rafała, i kilka innych faktów. Zdałem sobie sprawę jak mocno Zarząd kaleczy ten klub i dziś moge sobie popisac prawdę, która czasem jest tolerowana a czasem nie w klubie na literę H.

 

To ja już nic nie rozumiem.... zarząd sie pogubił i za mocno rozpędził. A może Cię usunęli a Ty tego nie Wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku masz całkowitą rację i nie tylko ja wiem o tym, wiedzą to inni którzy nas znają. Ostatni przykład wykluczenia z piaskownicy przez Wojtka WICHMY udowodnił jakim jest człowiekiem, kolegą i ciałem zarządu klubu. Działania te są niezrozumiałe a że zdażają się Wojciechowi nader często wszyscy zdążyli się przekonać i wyciągnąć osobiste wnioski w tej tematyce. Ja przestałem pierwszy tańczyć w tępo Wojtka, Ty skakałeś trochę dłużej, a reszta tańczy bo widocznie lubi ten sport. Temat pozostawienia kolegi po wypadku rozmyty został perfekcyjnie na pierwszej stronie. Tylko nie wiem czy zapytano poszkodowanego o zgodę na ponowne rozdrapywanie publicznie tematu który dawno winien być zakończony. Szkoda czasu na komentowanie i wytykanie gaf popełnianych na stronie klubowej, a z drugiej zaś strony coraz więcej osób zaczyna śledzić tą stronę nie na zasadzie oceny osiągnięć klubu a tylko w celu wyłapania kolejnych potknięć szeryfa strony. Jestem ciekaw kto następny do wykluczenia? Ani ja ani ty nie zalogujemy się na Husarii bo jest to oczywista oczywistość z której powinniśmy zdać sobie sprawę. Swego czasu w trackie przypadkowej rozmowy z Wojciechem stwierdził on "Mirek zaloguj się ponownie na forum" ale kolejnej trzeciej już okazji do usunięcia konta nie otrzymał. Ja w obecnej chwili stałem się już za wygodny do kopania się z koniami. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa ale macie problem.... jak Wam nie pasi olać temat i tyle a nie wywody prowadzić i gadać jak politycy...

Robas,odpowiem Ci Twoimi słowami,jak Ci temat nie pasi,olej,nie czytaj i nie odpowiadaj. Skoro prowadzimy romowę i dewagujemy na ten temat ,widocznie jest to dal nas wazny temat do dewagacji,omówienia,opisania. W ten sposób jaki narzucasz nic na tym świecie co złe,co jest błędem,gdzie jest problem nie powinno być poddane rzeczowej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już widze w nazwie tematy o Husari, to bez wchodzenia mi sie buźka uśmiecha :). A po wejściu i przeczytaniu wszystkich wpisów to nie moge ze śmiechu :). Mówiłem, że sie zaczniecie rozpadać ? Mówiłem, no i kres sie zbliża. Ten stwór o nazwie Husaria powinien jak najszybciej przejść do historii, a większość członków znaleźc sobie nowe pasje. Może pielenie ogródka albo jazda na rowerze. No tak, ale co to za pokaz w porównaniu z błyszczącymi rumakami na festynie. Oj chyba szykuje sie kryzys wieku starczego, znowu kapcie, piwo i siedzenie przed telewizorem :). A miał być taki prężny klub motocyklowy hehe.

 

A jeszcze tak mnie na wspomnienia wzięło. Z ciekawości wpadłem sobie na piknik, wieczorkiem bo wieczorkiem po 23. Czyli impreza powinna trwać w najlepsze. No cóż :) nazwanie tego spotkaniem emerytów to chyba za mocne słowa. Tragedia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...