Skocz do zawartości

nie odpala!!!


Adasko444
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, moze mieliscie podobny przypadek, moto zgasiłem , po godzince próbuje odpalić i rozrusznik kreci a moto nie odpala. kontrolka od immobilizera nie swieci przy [przekreceniu stacyjki na on , po wyciagnieciu kluczyka nie mruga!!! i chyba tutaj trzeba szukac. jednak jak rozlaczylem akumulator na pol godzinki udalo sie , odpalil, dojechalem do domu zgasiłem i ponownie nie mozna odpalic, zostawilem na noc bez aku , rano pieknie odpala za kazdym razem, przjechalem sie i znow nie odpala. sprawdizlem styki wszelakie , chyba ze czegos nie dojrzalem. jedynie nie zaglaalem do stacyjki i licznika. moze koledzy mieliscie podobny przypadek, moze jakos komputer daloby sie zresetowac czy usunac immobilizer??? bee wdzieczny za kazda podpowiedz. z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Sprobuj osluchac, czy przy odlaczaniu aku nie slychac pstrykniecia jakiegos przekaznika (cichutkie pstrykniecie).

Bo tak mi to wyglada na awarie przekaznika lub czegos, co nim steruje.

 

W Hondach immobiliser HISS ma radiowy przekaznik, ktory tez od czasu do czasu lubi sobie zdechnac.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jest to yamaha mt-01 z 2005 roku. aku bylo sprawdzone. Jednak juz dzis moge powiedizec , ze nastąpił przełom... w niedziele rozlaczylem aku a wczoraj podłaczylem i odpaliłem, po wylaczeniu nie wyciagnalem kluczyka tylko odczekałem 30 sek, az zacznie mrugac dioda , czyli immobilizer sie uzbroi i UDALO SIE DIODA ZNOW ZACZELA MRUGAC I MOTO ODPALA ZA KAZDYM RAZEM. SYSTEM SIE UZBRAJA TKA, JAK KIEDYS I JEST TKA JAKBY NIGDY NIC.

mam nadzieje, ze tka zostaniea jesli sie powtorzy to bede musial bezwzglednie szukac przyczyny.Dzieki za zainteresowanie tematem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...