Skocz do zawartości

z750 vs ninja 636 vs sv650


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie masz awersji do Suzuki, to będzie dobry wybór.

 

 

Tylko nie mów, że w suzuki coś pękało :) Ogólnie markami się nie kieruję, choć nie wiem czemu głównie celuję w Kawasaki i Suzuki.

Zastanawiałem się czy te kilkanascie koni w większej pojemnosci nie bedzie stanowilo zbyt duzego wyzwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, A gdyby pojedynek miał się toczyć pomiędzy 636, a triumphem 675, to co było by wygodniejsze, dla mnie (przyp 193cm), bo akurat koło triumpha to nawet nie stałem

Tak jak wypowiedzieli sie przedmowcy, 636 jest " cywilniejsza " pozycja pezyjemniejsza 675 to strickt SS, ktora wlasciwie bije na leb kazda 600 - te ( moze nie te z zeszlego roku )ale te tez kwestiia ridera. Glowa / helm przy wzroscie 186 juz wystaje za szybe, na predkosciomierz spogladasz wiec " do tylu " przez szybe - w obydwu motoocykalch.

 

SV 1000 chyba najbardziej nadawala by sie do jej objuczenia i pojechania gdzies w miare dalej. Z 750 mozna rowneidobrze objuczyc jak SV.

 

Z wymienionych wybral bym Z 750 ma b. dobra opinie, znajmy szkolacy twierdzi, ze fajniejszy niz Z 1000.

 

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa. To u Ciebie taki diesel długo nie pociągnie.

 

 

 

i mnie zaciekawiło co ma sprawić że taki diesel długo nie pociągnie?

 

ja z ww bralbym SV 1000, dźwięk bajka, opinia o moto tez na +, w koncu juz troche latasz wiec powinienes litra w v'ce ogarnąc i będzie to krok naprzód, skoro er5 juz nie wywołuje wooow! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie ostatnio zacząłem czuć dziwny pociąg do turystyki, mniejszy do jazdy po torach, winklach i tak mnie naszło takie pytanie. Zdaję sobię sprawę, że te motocykle tak się nadają do turystyki jak ja do MGS, ale inne jakoś mi nie leżą, chociaż w głowie pojawia się myśl, aby iść sladami Vsiuza i może zanabyć transalpa, dl'a czy cuś w tym stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio zacząłem czuć dziwny pociąg do turystyki, mniejszy do jazdy po torach, winklach i tak mnie naszło takie pytanie. Zdaję sobię sprawę, że te motocykle tak się nadają do turystyki jak ja do MGS, ale inne jakoś mi nie leżą, chociaż w głowie pojawia się myśl, aby iść sladami Vsiuza i może zanabyć transalpa, dl'a czy cuś w tym stylu :D

Na Twoim miejscu przesiadłbym się na Hayabusę i miał wyj...e na spalanie :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio zacząłem czuć dziwny pociąg do turystyki, mniejszy do jazdy po torach, winklach i tak mnie naszło takie pytanie. Zdaję sobię sprawę, że te motocykle tak się nadają do turystyki jak ja do MGS, ale inne jakoś mi nie leżą, chociaż w głowie pojawia się myśl, aby iść sladami Vsiuza i może zanabyć transalpa, dl'a czy cuś w tym stylu :D

No w końcu :clap:

Może v-strom, tdm czy inna mulitstrada? :tongue:

Mają trochę wiecęj kucyków niż trampek.

Acha, ja swojej nie sprzedaję :crossy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...