Skocz do zawartości

Dzisiaj trafilo by na mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy KS nie użyje w poście zwrotów "misku, banka" wiedz, że coś się dzieje...

 

Ostanio zignorowałem KSa, tym samym nie widzę jego postów dopóki nie nacisnę magicznego guziczka "wyświetl mimo wszystko". Zaglądam do jego wątku, a widzę że się przerodził z motocyklowego na narodowościowy, nieźle. Kocham to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tylko przypomina kłótnia z KS-Riderem sprzed może już paru lat, kiedy to KS walczył jak lew w obronie stwierdzenia, że potrafi przewidzieć absolutnie wszystko na drodze.

 

Jak widać, chyba jednak nie potrafisz ;).

 

I to chyba jest najlepszy przykład dla Ciebie KS, że w swych wypowiedziach powinieneś zachować ciutke więcej pokory.

 

Jestes pewny ? :icon_mrgreen: Ty wiesz swoje a ja wiem swoje, szkoda, ze nie bylo Cie podczas tego zajscia, nie napisal bys wtedy tego postu :icon_mrgreen: , ale to juz inna bajka.

 

ks-rider Dobrze że jesteś cały,a jeszcze lepiej że nie płynie w Twoich żyłach krew murzyńska albo żydowska bo dopiero wtedy zostałbyś podsumowany na forum tolerancyjnych motocyklistów... :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Dzieki, no fakt, gdybym mial murzynska to moze niebyl bym takim rasista. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy sie udalo, ale jak to mowia, do trzech razy szkuka. Wczoraj wracajac ze szkolenia motocyklowego gosciu z DDR'u przy zmanie pasa nieco mnie zarysowal, o tyle szczescie, ze jechalem katamaranem.

 

:crossy:

... a po czym poznać gościa z DDR-u? To jakiś autslander, czy co? Nigdy prawziwym Niemcem nie zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a po czym poznać gościa z DDR-u? To jakiś autslander, czy co? Nigdy prawziwym Niemcem nie zostanie?

 

Po blachach ! :icon_mrgreen: Przyjezdny byl :icon_mrgreen: tranzytem. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...