Skocz do zawartości

Honda CBR 600RR CZY CBR 1000rr


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

OBECNIE JESTEM WŁAŚCICIELEM MOTOCYKLA SUZUKI BANDIT 1200S Z 1999r. UŻYTKUJĘ GO OD 2 SEZONÓW.

ZAMIERZAM ZMIENIĆ MOTO NA SPORTA I WAHAM SIE MIĘDZY HONDĄ CBR 600RR LUB 1000 RR Z ROKU 2008/2009. WIEM ŻE TO MOTOCYKL SOPRTOWY JEDNAK JA GO BĘDĘ UŻYWAŁ TURYSTYCZNIE WIĘC MOMENT OBROTOWY BY SIĘ SPRZYDAŁ OD DOŁU I TUTAJ MAM NA MYŚCI 1000 JEDNAK CO DO MOCY TO WOLAŁ BYM 600, Z TAD PROŚBA O PORADĘ POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600rr nie jest taka zla ;) sam jezdze ta cbr'ka (z 2005), chociaz fakt, ze nie jezdzilem litrami wiec nie mam az takiego porownania.

 

z tym, ze nie wiem czy jesli planujesz glownie turystycznie jezdzic to nie lepszym wyborem bedzie 1000.

"dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600rr nie jest taka zla ;) sam jezdze ta cbr'ka (z 2005), chociaz fakt, ze nie jezdzilem litrami wiec nie mam az takiego porownania.

 

z tym, ze nie wiem czy jesli planujesz glownie turystycznie jezdzic to nie lepszym wyborem bedzie 1000.

 

tak też myslę:

jednak częściej myślę o 600 rr, pośmigam z 2 sezony i pomyślimy o 1000RR

waga motocykla tez przeważa za 600 choć różnica 40 kg to niewiele:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeździłeś przez 2 sezony Bandytą 1200 to ja nie widzę powodu, dla jakiego miałbyś kupować 600rr. Po sezonie, max dwóch Ci będzie "czegoś" brakować... Ja bym brał litra.

 

Pzdr.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM ŻE TO MOTOCYKL SOPRTOWY JEDNAK JA GO BĘDĘ UŻYWAŁ TURYSTYCZNIE

Ja tu czegoś nie łapie. To czemu nie kupisz jakiegoś turystycznego moto? Wiem, czepiam sie ;)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie łapie. To czemu nie kupisz jakiegoś turystycznego moto? Wiem, czepiam sie ;)

 

z bardzo prostej przyczyny a mianowicie w moim rejonie czyli świętokrzyskiem brak jest toru na którym można szkolić swoje umiejętności,

po drugie jestem zafascynowany sportami i nie wyobrażam sobie w tej chwili innej możliwości :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bardzo prostej przyczyny a mianowicie w moim rejonie czyli świętokrzyskiem brak jest toru na którym można szkolić swoje umiejętności,

I dlatego kupisz sporta?? Żeby jeździć turystycznie?? To się już całkiem pogubiłem :icon_razz:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup litrowy motocykl, na 600rr się zajebiesz i zanudzisz. Latałem w weekend i się wynudziłem, faktycznie jest bardzo lekka i tyle.

 

wielkie dzięki

widze że kumasz o co biega

pozdro

 

I dlatego kupisz sporta?? Żeby jeździć turystycznie?? To się już całkiem pogubiłem :icon_razz:

 

no cóż kolego, tak niekiedy bywa :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...