Skocz do zawartości

Ot i moja Yamaha TDR 125


Gość Kristi_tdr125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kristi_tdr125
Zdejmuj plastiki i do lasu :!:

 

Mam lepszy pomysł, mam zamiar kupić tą sztukę - rocznik 97. Co o tym sądzicie? Czy będzie dobra w teren? Cena jest w miarę dobra, tylko czy to nie będzie sprzęt tylko na ulicę??? Na zdjęciu widzę że z tyłu jest zwykły hamulec ale za to jest gazowy amortyzator, czy to możliwe w tym sprzęcie? To jest Honda CRM 75R. Dodatkowo dostanę do niego komplet kół z kostkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie dobra w teren?

 

Do nauki i amatorskiej jazdy nadaje sie jak najbardziej.

 

Na zdjęciu widzę że z tyłu jest zwykły hamulec ale za to jest gazowy amortyzator, czy to możliwe w tym sprzęcie?

 

Tak, możliwe. Silnik jest identyczny jak w MTX wieć z częscxiami i zamienikami z larosna nie bedziesz miał problemu.

Motorek widać ze zadbany jest więc jak cena Ci odpowiada to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125
Czy będzie dobra w teren?

 

Do nauki i amatorskiej jazdy nadaje sie jak najbardziej.

 

Na zdjęciu widzę że z tyłu jest zwykły hamulec ale za to jest gazowy amortyzator, czy to możliwe w tym sprzęcie?

 

Tak, możliwe. Silnik jest identyczny jak w MTX wieć z częscxiami i zamienikami z larosna nie bedziesz miał problemu.

Motorek widać ze zadbany jest więc jak cena Ci odpowiada tobierz.

 

Strzalek_t myślisz że 5 tys to dobra cena za taki motorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t myślisz że 5 tys to dobra cena za taki motorek?

 

Jeżeli jest zarejstrowana na motorower a Ci o to chodzi to myśle że może być ale za 5 tyś kupił bym DT 125.

 

A jeszcze może ktoś mi powie czego się spodziewać od takiego sprzętu? Czy mogę próbować postawić koło? Jak powinien chodzić taki sprzęt?

 

Na koło idzie z pierwszych 2 biegów i koło 100 km/h poleci w zależnoście od zębatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Na koło idzie z pierwszych 2 biegów  

 

ale myśle że bardzo trzeba sie namęczyć i tylko stanie na chwile na gumie bo o jeździe na gumie raczej nie ma mowy.

 

Tu sie mylisz, ja miałem MTXa 80 ( taki sam silnik jak crm 75) i na 2 potrafił sporo na kole jechać, tylko żeby ją mocno poderwać trzeba było ze sprzęgła ostro strzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy czytałeś dokładnie moje wcześniejsze posty i powitanie. Wcześniej jeździłem motorowerami (nsr i rx) więc postanowiłem kupić większy motor. Trafiła się TDR więc kupiłem, okazało się że nie zupełnie nadaje się do tego co sobie wymyśliłem. Wjazd Yamahą do lasu i uderzenie w jakąś gałąź może spowodować np. pęknięcie plastiku. Nie wiem czy wiesz ale takie rzeczy są bardzo drogie (nie wiem jak dla ciebie, może masz dużo kasy). Zamiast jeździć i cały czas myśleć żeby przypadkiem o coś nie zawadzić wole kupić sprzęt przy którym nie ma co się połamać. Z resztą nie bardzo wiem o co ci dokładnie chodzi w pytaniu :?:  Możesz jaśniej zapytać???

 

Skoro ktos odświeżył ten temat to napisze o co mi chodziło. Przed zakupem motocykla każdy motocyklista który jest mniej więcej w temacie, najpierw zastanawia się do czego będzie służył mu motocykl, jaką jazde chce uprawiać itp. Skoro chciałeś coś w teren to trzeba było się początkowo zorientować jakie przeznaczenie ma tdr (funbike - miejskie enduro). Niech każdy motocyklista coś wyniesie z tego tematu. Ja zawsze przed kupnem motocykla wertuje milion katalogów i czytam o motocyklach, po czym zawęząm swój krąg poszukiwań do kilku modeli.

 

o to własnie mi chodziło

 

pzdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kristi_tdr125

Skoro ktos odświeżył ten temat to napisze o co mi chodziło. Przed zakupem motocykla każdy motocyklista który jest mniej więcej w temacie' date=' najpierw zastanawia się do czego będzie służył mu motocykl, jaką jazde chce uprawiać itp. Skoro chciałeś coś w teren to trzeba było się początkowo zorientować jakie przeznaczenie ma tdr (funbike - miejskie enduro). Niech każdy motocyklista coś wyniesie z tego tematu. Ja zawsze przed kupnem motocykla wertuje milion katalogów i czytam o motocyklach, po czym zawęząm swój krąg poszukiwań do kilku modeli.

 

o to własnie mi chodziło

 

pzdr. :)[/quote']

 

Teraz już rozumiem o co ci chodziło i dzięki za radę ;) . Z jednej strony na pewno masz rację, ale szukając czegoś dla siebie jak zobaczyłem TDR od razu mi się spodobała i postanowiłem sobie kupić taki sprzęt. Co innego że później okazało się że nie bardzo pasuje do moich wyobrażeń o jeździe w terenie. Zamierzam kupić inne dwa kółka i być może wcale TDR nie sprzedam (jeśli nie dostanę za nią dobrej kasy) i jak zakończę kurs i odbiorę prawko będę miał jeden moto na ulicę i drugi tylko w teren. Tak więc jeszcze raz dzięki za radę i pozdrawiam Jumper ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...