Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano .....

Od 4 lat dochodze swoich praw i z kazdym nowym zazaleniem lub odwołaniem coraz to nowe zeznania sa wprowadzone a ostatnio co mnie powaliło na łopatki były zeznania Policjantów z miejsca zdarzenia co powiedzieli ze ... Oni nic nie pamietaja co sie stało i nic nie wiadza, Oni tylko przyjechali na miejsce wypadku i zastali co zastali .....

Nosz ku*wa jakies cyrki totalne !!!!

I najciekawsze jest to ze Prokuratura oczywiscie przyjeła ich te nowe zeznania a nie te pierwsze gdzie spisywali wszystko na miejscu zdarzenia, przesłuchali SPRAWCE i SWIADKÓW, sa notatki, szkice, zdjecia .......

 

Wszystko to jest nie wazne w swietle NOWYCH zeznan i opinii :banghead:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko korupcja sądów. Największą korupcją i nic nie robieniem, wykazują się prokuratorzy. To jest zakała narodu i od nich należało by zacząć oczyszczać polskie sądownictwo. Nie mając najmniejszych dowodów, a nawet poszlak, potrafią cinąć sprawę latami. W miedzy czasie, kilka, kilkanaście różnych urlopów, oczywiście, chorobowych płatnych w 100% i stan soczynku! Reasumując, sprytny i jebiący w dupę prokurator, od aplikacji aż do emerytury, może prowadzić teoretycznie, góra 10 spraw, za które weźmie kasę, która jest równoważna, kilkanaśnie razy większa, niż górnika dołowego. Zgadnijcie, ile prokuratorów, pilnuje Poaków? Ilu prokuratorów, przypada na mieszkańca Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawca jest wspolzalozyciel Medicoveru pan dr. ortopeda Kruszewski :icon_mrgreen:

Moze nakombinowal cos w szpitalu i juz :banghead:

Majki , chyba się rozjebałeś na niebyle kim . To ten Kruszewski ?

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9932,title,Grupa-rozgrywajaca-szpitale,wid,9564934,wiadomosc.html?ticaid=115ce3

 

 

„Niezależni” eksperci

W lipcu 2003 r. schemat restrukturyzacji systemu opieki zdrowotnej zaproponowali rządowi SLD tzw. niezależni eksperci. Opracowali „Analizę sytuacji i program systemowych zmian w sektorze opieki zdrowotnej w Polsce”. W rzeczywistości nie byli oni niezależni. Szefem trzyosobowego zespołu ekspertów był Michał Boni, od 1994 r. doradca ds. zasobów ludzkich w amerykańskiej grupie kapitałowej Enterprise Investors. Boni reprezentował też publicznie EI podczas seminariów i konferencji, także międzynarodowych. Jako przedstawiciel EI zasiadał też w radzie nadzorczej spółki Elektrobudowa SA. Drugi ekspert to Adam Kruszewski, od 2000 r. dyrektor inwestycyjny w EI, zajmujący się w funduszu sektorem opieki zdrowotnej, poprzednio dyrektor medyczny Medicover Sp. z o.o. W latach 1998–2000 Kruszewski był doradcą ministra finansów Leszka Balcerowicza. Trzeci ekspert – Marek Gorajek, był zastępcą dyrektora Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych PZU Życie SA, z którym współpracowała od 2002 r. spółka Medycyna Rodzinna, należąca do EI. Wcześniej Gorajek był dyrektorem regionalnym w Medicover Sp. z o.o.

 

 

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki , chyba się rozjebałeś na niebyle kim . To ten Kruszewski ?

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9932,title,Grupa-rozgrywajaca-szpitale,wid,9564934,wiadomosc.html?ticaid=115ce3

 

 

Tak to ten, potwierdzam :banghead:

 

Ja Ci Majki dawno temu mówiłem że mam speca, były Prokurator z Piaseczna ....... ma kontakty itd. teraz jest Adwokatem, załatwił by sprawę i już :D

 

Tak tylko ze zaraz po wypadku wszystko pienie wygladalo, On przyznal sie na miejscu, byli swiadkowie co potwierdzili jego wine, Policja wg. ustalen i ustawien pojazdow napisala ze to jego wina i ... wygladalo ze sie szybko zakonczy.

Pozniej nagle wszyscy zaczeli zmieniac zeznania i sie zaczely schody ....

 

Majki jak chcesz to Cię wylansuje w TvnTurbo, ale dopiero po wyborach, bo teraz wszędzie sraczka.

A jak TVN Turbo mialoby wplyw na sprawe ?

Zriobia jakis reportaz , puszcza i sie zapomni ...

Koles powie ze nie prawda, ze biegli mowia co innego, swiadkowie tez i koniec kropka ....

Prokuratow w uzasadnieniu zamkniecia sprawy napisal ze bardziej prawdopodobna jest wersja biegłego który wskazuje iz to NIE kierowca auta jest sprawca niz moja wersja i nie widzi powodow aby dalej prowadzic sprawe i kierowac ja do sadu ......

Sprawca zeznal ze ja przejechalem bardzo blisko niego i NAGLE bez powodow straciłem panowanie nad motocyklem, zachwiałem sie i przyjebałem ot tak sobie w latarnie !!!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, inni biegli, ustalili co innego. Weź się zastanów. kilka osób, deklaruje Ci pomoc, więc rozważ, bo może warto. Nawet jeżeli dalej nic to nie wniesie, to jeden czy dwa reportażę, raczej mu nie pomogą. Może będzie chciał się dogadać, żeby nie robić mu złego piaru? Dla takich osób, jest to o wiele wiecej warte, niż kilka, kilka dzięsiąt zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, inni biegli, ustalili co innego.

 

Tak, dlatego Prokurator powoływał kolejnych i tak kilku mowiło co innego ..

Ostatecznie wybral tego co stwierdzil ze sprawcą NIE jest kierowca auta i juz.

A koles powiedzial otwarcie ze nie chce sie dogadac bo ... nie widzi potrzeby , ze jest niewinny i jeszcze mi zalozy sprawe ze mu auto porysowałem ...

No ale zobaczymy, moze rzeczywiscie ktos tutaj z pomocnych ma na tyle dobre plecy ze cos sie da wskórać :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...