Skocz do zawartości

Wyjazd w sierpniu 2011 - Balaton, Alpy


andarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W drugiej połowie sierpnia planuję wyjazd nad Balaton. Tam chcę pozostać dwa - trzy dni, potem pojechać w Alpy austriackie i niemieckie. Cały wyjazd planuję na około 10 dni.

Może ktoś ma ochotę zabrać się w taką trasę?

 

Informacje dodatkowe:

Mój motocykl: Suzuki GSX 650F, jeżdżę czwarty sezon, prędkość nieco większa niż turystyczna, planowany standard noclegów - średnia. Moim celem jest przede wszystkim pojeździć, ale również zobaczyć nieco ładnych terenów.

 

Pozdrawiam

Darek

 

GG: 4955122

Skype: oeiizk_darek

Mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

Ja bylbym zainteresowany takim wyjazdem, jeśli chodzi o termin to chciałbym pojechać do Radomia na Air Show 27-28.VIII

będę śledził wątek

 

Pozdrawiam

 

Chciałbym wyjechać 13 sierpnia i wrócić najpóźniej 25 sierpnia.

Nad Balatonem będą moje dzieci na obozie, które chcę odwiedzić, a potem chciałbym pojeździć po Alpach niemieckich i austriackich. Nie mam jeszcze konkretnej trasy, tutaj na forum znalazłem kilka polecanych miejsc. Zdecydowanie wolałbym pojechać jeszcze z kimś, z mojego środowiska mało kto jeździ, a jeśli już, to ten wyjazd nie pasuje tym razem.

Jestem więc otwarty na zaplanowanie trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do noclegow nad Balatonem to w granicach 15 euro za osobe

wczoraj spalismy w Siofok i tak placilismy

ciekawe bylo to ze jak sie zatrzymalismy na ulicy , podjechal koles autem i zapytal czy mamy nocleg

i ze jak nie to on nas zaprowadzi , i tak bylo , kwaterka prywatna 15 euro od osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się podnieśli z noclegiem albo zależy też gdzie i u kogo rok temu płaciłem 10 euro , tam faktycznie nocleg przychodzi do Ciebie , a jak w tym roku wygląda woda w Balatonie właśnie w Siofoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Balaton to jakaś lipa...nic tam nie ma, poza knajpami...może jako baza wypadowa, ale tak to kaszana.

 

Jak to nie ma jest czysta ciepła woda , fajne knajpy a cóż więcej potrzeba.

A np. nad jeziorem Białym co masz też nic ciekawego czy na mazurach.

Ale to już kwestia gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania :)

Balaton być może nie jest najatrakcyjniejszym miejscem na wypady motocyklowe. Jednak tam będą na obozie moje dzieci, które chcę odwiedzić.

Alpejskiej trasy nie mam jeszcze skonkretyzowanej. Jeżeli znajdę kogoś chętnego na ten wyjazd, chciałbym z nim ustalić szczegóły.

Noclegi - tam gdzie wypadnie. Liczę się z tym, że będzie to droższa opcja - jeden nocleg bez wcześniejszej rezerwacji. Chciałbym unikać hoteli wielogwiazdkowych, jednak cała wyprawa, nie ma się co łudzić, troszkę kosztować będzie. Do tego wyżywienie, raczej nastawiam się na śniadania z noclegiem, a obiady i kolacje też w gastronomii. Nie planuję zabierania kuchenki turystycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Balaton to jakaś lipa...nic tam nie ma, poza knajpami...może jako baza wypadowa, ale tak to kaszana..A jaką traskę planujesz Daruś? Jakieś linki? :P

macie tu cos gotowe

Trasa 1: W koło Großglockner 337 km.

Trasa 2: Dolomity Lienz i Weißensee 361 km.

Trasa 3: Specjalności Karyntii 221 km.

Trasa 4: W sercu Alp 577 km.

Trasa 5: Impresje z Karyntii

 

skopiowalem to od kol siejest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...