Skocz do zawartości

Dom Dziecka Warszawa 28.05.2011


kamils
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam jeszcze tutaj:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/143383-dom-dziecka-warszawa-28052011/

 

Witajcie,

 

pamiętacie nasze wizyty w Domu Dziecka na Korotyńskiego?

Po długiej nieobecności, w tym roku robimy reaktywację.

 

Zapraszam wszystkich 28.05.2011 (ostatnia sobota maja) do Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie.

 

Planowana zbiórka o godzinie 10 na parkingu przy Centrum Handlowym Bemowo na ul. Powstańców Śląskich (obok BP).

Stamtąd ruszamy na Korotyńskiego. Ci, którzy nie zdążą na Bemowo, mogą śmiało dojeżdżać na miejsce.

 

W planach jest przewiezienie dzieci alejkami parku obok Domu Dziecka, więc proszę o zabranie dodatkowych kasków i z góry apeluję o rozsądek i bezpieczeństwo. Ma nam pomóc Straż Miejska i Policja, musimy mieć kaski, prędkość max 20 km/h, teren będzie wydzielony taśmą.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość, można coś ze sobą zabrać, aby przekazać dla dzieci.

Na miejscu planujemy zbiórkę pieniędzy, którą przekażemy w całości Domowi Dziecka.

 

Gorąco zapraszam wszystkich, im będzie nas więcej, tym lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przyjadę ale zaje... mi kask dla pasażera (był przyczepiony do moto) więc mam tylko jeden swój - jak będzie policja to mam nadzieje że się nie dopieprzą że przewożę dziecko w moim kasku a sam jestem bez.

GSX750F 2001 -> GSX1300R 2000

http://motogof.tumblr.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry (jako newbie wypada się chyba przywitać) i na wstępie, chętnie przyjadę i pomogę, jednak...

 

1. Nie przewiozę nikogo (mam tylko jedno siedzisko)

2. Mogę przywieźć pełno czegoś, jednak tu pytanie dla tych, którzy wcześniej bywali, co mogę ze sobą przywieźć? Pierwsza myśl to pojechać do IKEI i nakupić sakwy pełne jakichś przytulanek czy innych tego typu rzeczy, jednak czy to byłoby OK?

 

Proszę o podpowiedź

 

P.

I zrobiłem burdel, ech, głupota ludzka nie zna granic, trzeba było się wcześniej puknąć w łeb...

 

klamcadotcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się też wpaść... aż wstyd, że tak dawno nas tam nie było :/

Jeśli chodzi o rzeczy dla dzieciaków to ja zazwyczaj brałem torby pełne słodyczy, z mojego doświadczenia wynika, że przytulanek to mają nadmiar... Zawsze można zadzwonić do DD i się dopytać. Oni najlepiej wiedzą czego brakuje.

 

Zagadam też z ekipą z KARDANA może się przytelepią.

 

PozDRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie, że jednak jest kilku chętnych, którzy zechcą dać trochę radości dzieciakom :icon_mrgreen:

 

Jeśli chodzi o brak kasku kierującego motocykl - nie będzie z tym żadnego problemu. Chodzi o to, żeby to dzieci miały coś na głowie, bo musimy dbać o ich bezpieczeństwo, które jest najważniejsze.

 

Jeśli chodzi o gadżety dla dzieciaków. To słodycze, słodyczami (jak wiemy, wszystkie dzieci lubią słodycze), ale może ktoś będzie mógł kupić np. jakieś rzeczy do malowania, kredki, bloki, może jakieś inne artykuły szkolne. Myślę, że to będzie bardziej przydatne, niż przytulanki, których tak jak napisał Florek, dzieciaki z tego DD mają sporo. Jeśli ktoś ma w domu jakieś książki dla dzieciaków, a chętnie by się ich pozbył to tez będą mile widziane. Generalnie dajmy dzieciakom coś praktycznego :icon_mrgreen:

 

Do zobaczenia w sobotę!

 

Nadiq&KamilS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem potwierdzić, aby nie przejmować się za bardzo pogodą.

Wg moich analiz :D rano może padać, ale później już ma być ładnie, więc mam nadzieję, że jak dojedziemy na miejsce będziemy się opalać ;) Nawet jeśli będzie kropić, akcji nie odwołujemy :)

Do której? Myślę, że do ok. 14,15,16..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...