Skocz do zawartości

Dom Dziecka Warszawa 28.05.2011


BUSH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie... moze zorganizujemy wspolny wyjazd?

 

Ostatni raz bylem w 2005 czy szostym, chetnie sie zrehabilituje : )

Pozdro,

BUSH

 

 

ja jak najbardziej, byle nie w godzinach egzaminów ;) chyba, że za co najmniej dwa tygodnie to po pracy bardzo chętnie ;) coś już działasz w temacie, bo chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witajcie,

 

pamiętacie nasze wizyty w Domu Dziecka na Korotyńskiego?

Po długiej nieobecności, w tym roku robimy reaktywację.

 

Zapraszam wszystkich 28.05.2011 (ostatnia sobota maja) do Domu Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13 w Warszawie.

 

Planowana zbiórka o godzinie 10 na parkingu przy Centrum Handlowym Bemowo na ul. Powstańców Śląskich (obok BP).

Stamtąd ruszamy na Korotyńskiego. Ci, którzy nie zdążą na Bemowo, mogą śmiało dojeżdżać na miejsce.

 

W planach jest przewiezienie dzieci alejkami parku obok Domu Dziecka, więc proszę o zabranie dodatkowych kasków i z góry apeluję o rozsądek i bezpieczeństwo. Ma nam pomóc Straż Miejska i Policja, musimy mieć kaski, prędkość max 20 km/h, teren będzie wydzielony taśmą.

 

Jeżeli ktoś ma możliwość, można coś ze sobą zabrać, aby przekazać dla dzieci.

Na miejscu planujemy zbiórkę pieniędzy, którą przekażemy w całości Domowi Dziecka.

 

Gorąco zapraszam wszystkich, im będzie nas więcej, tym lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sprawa. Sam będę starał sie być. tylko co z tego jak zabiorę kask a on będzie dużo za duży na dzieci. Zdaję sobie zprawe że to będzie tylko 20 km/h. więc pytanie do tych co byli mam zabrać kask "dorosły" czy być swą obecnością bo pierwszy raz będę na takim SOS

 

I jeszcze małe pytanie mam opone na wykończeniu czy skończenie jej żywota właśnie tam było by dobrym pomysłem? Bo napewno wywołało by uśmiech u dzieci pytam żeby się nie wygłupić. (Zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo)

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sprawa. Sam będę starał sie być. tylko co z tego jak zabiorę kask a on będzie dużo za duży na dzieci. Zdaję sobie zprawe że to będzie tylko 20 km/h. więc pytanie do tych co byli mam zabrać kask "dorosły" czy być swą obecnością bo pierwszy raz będę na takim SOS

 

I jeszcze małe pytanie mam opone na wykończeniu czy skończenie jej żywota właśnie tam było by dobrym pomysłem? Bo napewno wywołało by uśmiech u dzieci pytam żeby się nie wygłupić. (Zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo)

 

Hej,

 

dobrze, że będziesz, a kask "dorosły" również się przyda :)

Co do gumy - myślę, że nie jest to najlepszy pomysł, aczkolwiek skonsultuję Twoją propozycję z odpowiednimi organami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...