Skocz do zawartości

Wydechy Devil - prośba o opinę


Gość psikus89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psikus89

Może jestem przewrażliwiony, ale wolę żeby się wypowiedział ktoś ogarnięty.

 

Przedmiotem tematu jest ta OFERTA. Czy Waszym zdaniem wszystko z nimi jest ok? Widziałem dużo zdjęć takich kominów (choćby foto1, foto2, foto3, foto4) i zauważyłem, że wszystkie mają charakterystyczne wykończenie krawędzi przy obu końcach puszki (te na aukcji tego nie mają :mellow: ). Ponadto, obejmy tych ze zdjęć są otoczone przylegającą gumą od strony tłumika (znowu w tych z aukcji brak :mellow: ). Do tego jeszcze blaszka "racing" - wszystkie puszki z taką blaszką, które znalazłem miały zupełnie inny kształt ( w sensie: klik1, klik2).

 

Po prostu za dużo tych rzeczy zauważyłem, żeby to zostawić w spokoju. Nigdy takich nie miałem, więc tym bardziej proszę o opinie.

Pozdro :crossy:

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Obczajcie jaki typ! On NIE sprzedaje wydechów Devil, tylko "komplet tłumików sportowych" Uświadomiłem to sobie gdy wklepałem w wyszukiwarkę DEVIL - nie ma tej aukcji na liście! Jaki cwaniak, takim to na pohybel.

 

Koledzy, serdeczne dzięki za szybką reakcję :notworthy: . Bardzo mi pomogliście.

 

Proszę o przeniesienie tematu w dział "podejrzane".

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos chce kupic wydech z naklejka Termignoni ?? Tyle ze w tym przypadku sprzedawca uwaza ze to jest orginal, a czemu przy wylocie wypalony jest napis scorpion nie wie :D

http://allegro.pl/tlumik-ducatti-600ss-termignoni-scorpion-i1588018236.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha!! Miałem dokładnie te wydechy w mojej pierwszej TLR :) Po krótkim czasie sfajczyły się się naklejki Devil, potem prawy się roznitował, a na koniec wypluło całą watę wygłuszającą... jedno było fajne - dobrze sztuka strzelała na nich po ciemku. Mimo to sugeruję zmianę nazwy na Debil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...