Skocz do zawartości

Yamaha YZF R125


Rekomendowane odpowiedzi

no być może tak :P to na co zwrócic uwag przy kupnie tego motorku w przypadku używanego ? no i wkurza mnie to że wszyscy usuwają ten'kikut' na rejstracje a przecież wygląda to całkiem całkiem gorzej bez ;/ :crossy:

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czy bedzie ci sie na nim wygodnie siedzieć w sesie jak masz tyle co ja czyli 183 to jedz do komisu czy gdzies usiadz i zobacz czy motorek nie bedzie za maly czy silnik nie jest zajechany np na hamowni czy rama jest spawana itp to sie chyba nie da sprawdzic wiec musisz uwazaj<to jesli chodzi o uzywke>no i najlepiej jakby byl na :crossy: gwarancji :)

 

ps. pamietaj ze ubiór jest ważniejszy :) ja sie ostatnio przeliczylem i pojechalem w zwyklej bialej kurtce. mialem wypadek ktory wykluczyl mnie z treningow i zawodow bo nie moglem trzymac wiosła ;/<kanadyjkarskiego> :P

Edytowane przez Kaczy96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strój tak wiem :D kask mam, jeszcze rękawice i kurtka ale to jak kupie motor :P

 

a co do kwestii nowy czy używany to chyba jednak nowy :P

Edytowane przez Paru94

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie będzie pierwszego wypadku :D jezdzic umiem doswiadczdenie mam a w głowie sieczki nie mam jak niektórzy ;p a jaki kolor polecacie z rocznikow 2010 ew. 2011 ?

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że nie będzie pierwszego wypadku :D jezdzic umiem doswiadczdenie mam a w głowie sieczki nie mam jak niektórzy ;p a jaki kolor polecacie z rocznikow 2010 ew. 2011 ?

 

to podobnie jak ja heh niby jestem młodszy ale tez troche jeżdżę i niby mialem olej w głowie na początku owszem powoli spokojnie itp potem coraz szybciej a teraz manetka do konca

:P fakt nie mialem wypadku przy 120km/h a 50km/h i to byl niby glupi poslizg ale przez glowe przelatuja rozne mysli heh wypadek lub wywrotke bedziesz mial tak czy siak teraz od ciebie zalezy jak sie przygotujesz czyli np ubiór crashpady itp :P

 

ps. nawet jezeli masz olej w glowie to w jakims momencie bedziesz chcial sprawdzici ile ,,poleci'' ten ,,potwór'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no v-max to tak ale warunki mam bo u mnie siódemka przez miejscowosc leci :Da no ubió tak ale mysle ze kórtka starczy i rękawice ;p kask mam firmy BOX .

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy kask potem kurtka rekawice buty i spodnie na końcu a słyszałeś o ty dżinsach podszywanych kewlarem?

Mają miejsce na protektory i są podobno dobre do jazdy w mieście itp :P no ale kosztują okolo 400zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie słyszałem :P no ja myśle ze kurtka i rękawice zakupie na pewno a kask mam :P bez spodni sie obejdzie raczej a buty tym bardziej ;p

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak jeśli masz kase na nowego to kup sobie ale rozejrzyj sie na allegro itp za jakaś zaje okazją bo nie każdy bedzie chciał ci wepchnąć jakieś zajechane gówno a może akurat trafisz na roczny model prawie nowy ja wlaśnie tez chyba bede musial kupic sobie jakis motor bo mialem lekkie spotkanie z asfaltem i rowem:P i nie wiem czy motor bedzie sprawny :sad: :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...