Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zbiórka może być na Orlenie w Siechnicach - nie będzie trzeba się przez Wrocław grupowo przebijać i kierunek od razu odpowiedni. Do Szklarskiej średnio - długi dojazd i co dalej?

 

Przelotowa tak, jak pisałem. Normalnie, bez 200 na krajowej i bez zamulania. Nie da sie określić, bo w praktyce i tak trzeba czekać na grupe. Jeśli chodzi o jechanie 300km 8h, to wg mnie sprawa za częstych postojów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie dalej??!! Na Czechy gdzie są zaj*biste winkle. Mnie raczej nie będzie bo średnio kręcą mnie takie turystyczne wypady. A jest tu może ktoś kto jeździ trochę szybciej??

 

Jedziemy na najlepsze winkle w pobliżu! I to nie tylko moje zdanie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Tobie nic poważniejszego się nie stało! szybkiego powrotu do formy dla Ciebie i moto!

 

Witam, dajcie znac jakie plany na niedziele? Jesli Czechy to chetnie.

 

 

Tak, Czechy- zbiórka jutro o 9:00 na Orlenie w Siechnicach. Mapka http://maps.google.p...irflg=h&t=h&z=8 przygotowana przez Mateq34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To warto w Czeskiej wsi zajrzec do muzeum starych motocykli ( sa tam prawie wszystkie modele jawy) - polecam koszt około 20 koron. Dajcie znać o której planujecie być w Czeskiej Wsi przed Jesenikiem? Tam pasuje mi dołączyc do Was. No zreszta od Jesenika zaczynają sie najlepsze winkle. Ja startuje ze Strzelina jesli jest ktos niecierpliwy zapraszam na Strzelin i dalej Ziebice Paczków i Czechy gdzie w kierunku Jesenika juz zaczynaja sie dobre winkielki. Spójrzcie także na trase od Jesenika na Bruntal. ( Droga od Jesenika Na Sumprek jest w połowie z nowym asfaltem tam sa piekne winkle i knajpka ale od szczytu góry na Sumperk juz jest stary asfalt i nierówna nawierzchnia).

Mateq - szkoda przydałby sie dobry poganiacz a gdzie Ivo, Lena, Prezes?

 

Kulka widze że jestes, warto z Jesenika Na Bruntal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To warto w Czeskiej wsi zajrzec do muzeum starych motocykli ( sa tam prawie wszystkie modele jawy) - polecam koszt około 20 koron. Dajcie znać o której planujecie być w Czeskiej Wsi przed Jesenikiem? Tam pasuje mi dołączyc do Was. No zreszta od Jesenika zaczynają sie najlepsze winkle. Ja startuje ze Strzelina jesli jest ktos niecierpliwy zapraszam na Strzelin i dalej Ziebice Paczków i Czechy gdzie w kierunku Jesenika juz zaczynaja sie dobre winkielki. Spójrzcie także na trase od Jesenika na Bruntal. ( Droga od Jesenika Na Sumprek jest w połowie z nowym asfaltem tam sa piekne winkle i knajpka ale od szczytu góry na Sumperk juz jest stary asfalt i nierówna nawierzchnia).

Mateq - szkoda przydałby sie dobry poganiacz a gdzie Ivo, Lena, Prezes?

 

Kulka widze że jestes, warto z Jesenika Na Bruntal?

 

W sumie można chyba jechać i przez Strzelin...Ja nigdy nie jechałem w tamte rejony także jestem zielony, ale może ktoś z reszty zdeklarowanych się bardziej orientuje jak to będzie wyglądać czasowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Was zniechęcac ale jazda przez Oławe i na Nyse to strata czasu dla osób chcących pojeżdzic po winklach. Jesli sa chetni przez Strzelin to licząc czas: Wrocław Strzelin 30 minut. Strzelin Jesenik 60 minut, no a tam to juz wte i nazat na winklach. Raj na winkle wg. mnie zaczyna sie Od Sumperku to jest od Jesenika jakies 40 minut, na Cerwena woda i cały czas na Mladków. Powrót przez Boboszów. Predkośc 100- chyba.

Przed cerwena woda winkle sa takie:

 

Ja startuje ze Strzelina około 9.30. Jak ktos chetny zapraszam - jazda bez szaleństw. Zajrze jutro około 9.00. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jesenika na bruntal przez karlowa studanke lećta :buttrock: jest zajebista traska :crossy: potem ew na rymarow, sobotin i rapotin i na sumperk albo wlasnie do gory na velke losiny tymi dziuramni ale z gory juz ladny ancfalt :notworthy:

jarek , jak kupie hajabajke zpowrotem to przelece sie z toba :flesje:

 

a moze bigosem ? :rolleyes: qwa musialbym kostki na szosowki zmienic :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero z upalanka 4x4 wrucilem . offem 100km zrobilismy w 3 jeepy , pilce braszowice szklary itd. dojazdy lasamy y polamy w 99% offem :buttrock:

zajebiaszczo bylo choc lajtowo (sucho)

:bigrazz:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że Tobie nic poważniejszego się nie stało! szybkiego powrotu do formy dla Ciebie i moto!

 

Dzięki za miłe słowa. Damy rade. Zaraz wbijam na allegro i zobaczymy, co da się zrobić. W sumie masa części jest do wymiany i zastanawiam sie, czy nie sprzedać po prostu reszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...