Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może coś zorganizujesz i inni się przyłączą?

 

pozdrawiam :icon_twisted:

O ile sama organizacja nie jest problemem, to wybór sensownej trasy jest już nie małym. Dlatego, jako początkujący motocyklista wolałbym podpiąć się na krzywy ryj pod bardziej ogarniętych kolegów.

 

Pozdr ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, to leci konkret:

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Wroc%C5%82aw&daddr=Grodk%C3%B3w+to:Jesen%C3%ADk,+Czechy+to:50.10452,17.1364+to:Jesenick%C3%A1+to:%C4%8Cerven%C3%A1+Voda,+Czechy+to:Jablonn%C3%A9+nad+Orlic%C3%AD,+Czechy+to:Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.523905,16.99585&spn=1.756601,4.938354&sll=50.523905,16.902466&sspn=1.756601,4.938354&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFTqQBQMdyEYJASn_LXmZQs0RRzGxCKNj2tY3uQ%3BFYty_gIdHIUGASlZlUeSGvIRRzGvvBvTPyO41A%3BFciI_AIdEHsFASm7NQa3NPQRRzERI9JmD68AEw%3BFZhW-gIdWhADAQ%3BFcmR-wIdLHj_ACnTFj5dLwcSRzEw3RRmD68ABA%3BFWdl-wId3kv9ACn3egyhDvkNRzGQIhVmD68ABA%3BFS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw&mra=ls&via=3&dirflg=h&t=h&z=8

 

Byłem w tamtych okolicach 2 razy w tym sezonie i dalej mnie tam ciągnie - niech to będzie dobre uzasadnienie :icon_twisted:

 

Planowany start: niedziela, 9:00

Planowany powrót: niedziela, 16:00+

Jazda dynamiczna, prędkość rozsądna.

 

Dobrowolnie jakiś obiad w Czechach - proponuję mieć ze sobą od razu trochę koron (200 na pewno wystarczy, żeby coś dobrego zjeść i jeszcze zostanie).

 

Czekam na opinie i propozycje.

 

Lista:

1. mateq34

2. Zikko

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa ... tydzien temu tak lecialem ...

 

Super ale nie wiem czy nie lepiej wleciec .. od PAczkowa ..

W tym tygodniu nie moge ... ale na nexta sie pisze ;-)

 

UWAGA na .. Policjie czeska przed Boboszowe stoja na skrzyzowaniu i pilnuja caly czas... STOP i takie tam .. ;-)

 

Winkle miedzy JEsennikiem a Sumperk mega giga wypas ... i tutaj znowu UWAGA na TIRy :D smigajace z gory na zakretach ... masakra:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa zapowiada się nieźle... Ja niestety w niedziele słabo z czasem stoję. Chętny jestem ale nie potrafię się teraz określić czy dałbym radę bo nie wierzę w powrót o 16 ;) Myślę, że 18 jest mocno optymistyczna ale już bardziej realna :]. Więc co do mojej obecności to takie 50 - 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem ta trase na spokojnie z obiadkiem(godzina i pare minut) w Zlate Chory 8;00 - 15:00 w domku ;-)

Jechalismy rekreacyjnie .. jedynie winkle ile mozna bylo i pozwalaly umiejetnosci .. to max speed :D

 

Spokojnie dacie rade ;-) 9;00-16;00 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa ... tydzien temu tak lecialem ...

 

Dobry wybór :icon_twisted: Ta trasa łączy najlepsze odcinki, które znam. Ktoś wcześniej ją proponował w tym temacie w podobnej postaci - nie pamietam loginu.

 

 

Super ale nie wiem czy nie lepiej wleciec .. od PAczkowa ..

W tym tygodniu nie moge ... ale na nexta sie pisze ;-)

 

W sumie przez Oławę i Nysę jest bardzo fajna droga i już prawie cała wyremontowana. Na prawdę warto się przejechać. Jak wygląda trasa przez Paczków?

 

 

UWAGA na .. Policjie czeska przed Boboszowe stoja na skrzyzowaniu i pilnuja caly czas... STOP i takie tam .. ;-)

 

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oława -> Nysa -> Głuchołazy pozwoli szybko dojechać do Czech (a chyba o to chodzi) ale winkli to tam nie ma...

 

Droga przez Paczków troche bardziej pokręcona ale napewno przejazd tamtedy zajmie wiecej czasu. Jakość nawierzchni (o ile nic sie nie zmienilo od ostatniego roku) czasami pozostawia sporo do zyczenia są spoko odcinki ale moim zdaniem nie warto tracić tam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Planowany start: niedziela, 9:00

Planowany powrót: niedziela, 16:00+

Jazda dynamiczna, prędkość rozsądna.

 

Dobrowolnie jakiś obiad w Czechach - proponuję mieć ze sobą od razu trochę koron (200 na pewno wystarczy, żeby coś dobrego zjeść i jeszcze zostanie).

 

Czekam na opinie i propozycje.

 

Lista:

[...]

 

Ja się w takim razie podłącze, wszystko mi jedno którędy, ważne żeby pojechać.

 

Lista:

1. mateq34

2. Zikko

3. mirz0r

4. ...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za Paczkowem ....Czechy z tego co pamietam to super asfalcik byl .. lecz ja tam bylem hhmm z 2 lata temu ;-) CO do Nysa----> Glucholazy .. to droga szybka ;-) Otworzyli czesc .. obwodnicy ... mozna LECIEC smialo .. bo szeroko i rowno jest ;-)

 

No ja w tym tygodniu odpadam ... moze moze next ;-)

Milego wyjazdu ;-)

Edytowane przez fxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może zabiorę, zobaczę czy wypalą mi quady. Gdzie zbiórka? Jaka prędkość przelotowa?

 

A może na czechy od strony Szklarskiej?

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Szosa+Czeska&daddr=Nieznana+droga+to:Trasa+14&hl=pl&ll=50.768602,15.603333&spn=0.426451,1.234589&sll=50.789443,15.621185&sspn=0.426261,1.234589&geocode=FfiEBwMd3lfsAA%3BFeYQBgMdzM7rAA%3BFbzNBAMdAunrAA&mra=dme&mrsp=2&sz=10&t=h&z=10

Edytowane przez meciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...