Skocz do zawartości

mój MOTÓR


przemPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no się też pochwalę... od zawsze marzyłem o kupnie starego motóra oczywiście z wózkiem bo inaczej to nie motór:) i marzenie się spełniło zakupiłem K750 na chodzie, do remontu, zarejestrowane:) rocznik 1971... jak ten silnik chodzi:D

MOTÓR nie umiera NIGDY

MOTÓR jest WIECZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekozacki :notworthy: też trochę ostatnio choruję, żeby kupić jakiś stary sprzęt nawet do remontu żeby było co zimą robić, ale czekam na jakąś okazję;) Na razie mam Iża na oku. Tak na marginesie jaką charakterystykę mają boksery, jak to oddaje moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekozacki :notworthy: też trochę ostatnio choruję, żeby kupić jakiś stary sprzęt nawet do remontu żeby było co zimą robić, ale czekam na jakąś okazję;) Na razie mam Iża na oku. Tak na marginesie jaką charakterystykę mają boksery, jak to oddaje moc?

 

 

na tego typu stronach dowiesz się wszystkiego http://redmotorz.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

 

ja ci osobiście polecam boksery, maja klank z duszą:D

MOTÓR nie umiera NIGDY

MOTÓR jest WIECZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale założysz do niego jakieś fajne owiewki i nie zapomnij o naklejkach...

A tak naprawdę to fajna maszyna, nie zapomni dać fotki jak już nabierze trochę blasku

Jak na moto do remontu, to powiem, że udało ci się znaleźć ładny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale założysz do niego jakieś fajne owiewki i nie zapomnij o naklejkach...

A tak naprawdę to fajna maszyna, nie zapomni dać fotki jak już nabierze trochę blasku

Jak na moto do remontu, to powiem, że udało ci się znaleźć ładny egzemplarz.

 

no nie powiem, że nie...z blach do robienia podłoga wózka- 2 wstawki i błotnik przedni lekko i tyle, motór na chodzie, jeżdzi i co ważne zarejestrowany. Foty oczywiście wrzucę jak go odnowię, ale kiedy to będzie...

MOTÓR nie umiera NIGDY

MOTÓR jest WIECZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...