Skocz do zawartości

Klucz do kół


DirtyCat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klucz tego typu kupilem kiedys koledze do Laguny. Ma regulowana dlugosc ramienia i w momencie gdzie oryginalny klucz reno sie polamal, ten zdal egzamin na 5.

 

http://allegro.pl/klucz-teleskopowy-do-kol-17-19-21-23-tani-i1878305859.html

 

Pzdr

Ja kupiłem coś w ten deseń (klucz krzyżowy który dostałem z autem wygiął się przy pierwszej śrubie) i nasadka poszła się je... po odkręceniu 7 śrub. Założyłem nasadkę Topexa z Castoramy za 4,50 i służy do dziś. Używam go do odkręcania kół, dokręcam dynamometrycznym (wychyłowym, wiem że badziew ale darowanemu kluczowi się w podziałkę nie zagląda ;) ).

Mój wygląda tak jak ten z aukcji tylko miał jedną nasadkę dwustronną - z jednej strony 17mm z drugiej 19mm.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma inną propozycję to chętnie zobaczę.

Domyślam sie że nie zmieniasz kół nałogowo na drodze. Do przypadkowej wymiany kół wystarczy w zupełności coś takiego:

http://www.moto-mix.pl/produkt/klucz-do-kol-17.htm

w odpowiednim rozmiarze.

 

Sam zmieniam koła w garażu w dwóch samochodach co sezon. I używam takiego klucza od lat- żadnego problemu, nawet jak mi raz po naprawie koła dociągneli kluczem dynamometrycznym ustawionym chyba na ciężarówkę. Ale wystarczyło założyć rurkę na ramię i stanąć.

Klucz jest chyba oryginalnym wyposażeniem PF125P, ale pasuje do Astry G i Octavii 2. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...