Skocz do zawartości

yamaha xvs 1100 V Star rok 2008, JYAVP11E08A111697


darekrojek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, wydaje mi się, że mały problem, w obudowie filtra powietrza mam trochę oleju, a dzisiaj po przyjeździe na Jasną Górę zauważyłem że z wężyka za obudową filtra wykapało też trochę oleju, z tego co pytałem na miejscu właścicieli takich motocykli nic nie wiedzieli bo w ich motocyklach było sucho, do Częstochowy mam tylko 60km więc niebył jakoś mocno przeciążony, nie wiem czy mam się martwić czy to poprostu jakaś pierdoła dodam że przebieg motocykla to ok 4000km jest po wymianie oleju mineralny castrol tak jak polecają w serwisie i stan jest taki jak powinien być czyli między min. a max. nic za dużo.

Bardzo proszę o poradę jeśli będą potrzebne dodatkowe informacje to postaram się podać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie za mało o jedno 0 wpisał z pośpiechu...a czy zauważyłeś czy spala oleju? Tzn.obserwowałeś wydechy? W filtrze dużo było tego oleju czy tylko był spocony?

nie jest dużo jak ściągam pokrywe to jest troszke na dnie nie wiem może ze 2ml filtr nie jest mokry olejem i nie ocieka jeśli chodzi o wydechy to jeśli chodzi o dymienie czy jaki kolor ? dymić nie dymi a kolor ma czarny po poprzednim sezonie też było trochę oleju w filtrze ale w serwisie dolali trochę więcej oleju nie ponad max. ale więcej niż środek wskazania i myślałem że to było przyczyną, a zauważyłem to że we filtrze jest mokro dopiero jak sam go wymieniałem bo jak odbierałem po przeglądzie to niby wszystko było ok.

 

po to jest ten wężyk żeby olej ktory zbiera się w odmie mógł być usunięty, te silniki tak mają... wg mnie ten przebieg włóż między bajki.

nie wiem czemu muwisz o przebiegu abym włożył go między bajki to przebieg autentyczny bo ja jestem pierwszym właścicielem i jeżdże nim od 0. więc wiem ile przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest ten wężyk żeby olej ktory zbiera się w odmie mógł być usunięty, te silniki tak mają... wg mnie ten przebieg włóż między bajki.

 

A w/g mnie nikt nie upoważnił Cię do kwestionowania przebiegu motocykla

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...