Skocz do zawartości

Przestrzegajcie dzieci (nie tylko swoje) przed przebieganiem na czerwonym świetle...


dager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem uczulony na dzieci przy ulicy. Jak idę z moim synem (7 lat) to wałkuję mu cały czas jak ma się zachować. A jak źle się zachowuje to dostaje w tył głowy, nie ma tłumaczenia że "oj ti ti" tylko od razu w łeb...

I tutaj miałem wrzucić fragment "Nic Śmiesznego " jak brat Adasia się z nim witał mówiac "Cześć młodszy" ze strzałem w potylice . Niestety nie znalazłem na jutiubie .

 

Qurim , ucho wykręc ale nie nap**dalaj w potylice bo ci Adas wyrosnie :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa...dzieci wiecznie zahukane,często niedopilnowane przez rodziców to jest problem.Fakt,trzeba je upominać i przypominać przy każdej okazji o zasadach obowiązujących na drodze ale sami też powinniśmy pamiętać o tym że jadąc przez teren zabudowany możemy się na nie natknąć.Niestety,nie wszyscy o tym pamiętają.W dzielnicy Mikołowa gdzie mieszkam domy są powyżej jezdni i w każdej chwili dzieciak może wyjechać na rowerku wprost pod koła,jest też zakręt gdzie co chwila bawią się dzieciaki których patologiczni rodzice w ogóle nie pilnują.Takie miejsca są wszędzie,niestety bezmyślni koledzy na moto również.Nie raz skóra mi cierpnie gdy widzę typa prującego wąską droga między domami grubo ponad setkę,co gorsza znam niektórych z widzenia i nie raz kusiło mnie by podjechać za dupkiem żeby obić mu mordę zanim kogoś zabije.Nie jestem przecież kapusiem ale myślę że nie tędy droga i że w ten sposób nie uspokoję wszystkich nadpobudliwych... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...