Skocz do zawartości

Pierwszy motor - Kawasaki GPZ 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam możliwość zakupienia Kawasaki GPZ 500 za 3500. Szczegóły takie jak rok produkcji, przebieg itd. poznam na dniach. Dziś chciałem się spytać czy ta maszyna jest dobrym wyborem dla początkującego motocyklisty. Byłby to mój pierwszy motocykl. Prawko zdałem półtora roku temu i w zasadzie nie miałem możliwości pojeżdżenia na jakimkolwiek motorze. Także dodatkowo będę musiał się oswoić z jeżdżeniem motocyklem praktycznie od początku.

O stan motocykla martwić się raczej nie muszę, tzn. sprzedającym jest kuzynka żony - miłośniczka motocykli także wiem co się z nim działo. Raz miałem okazję przysiąść do tego motoru i przejechać kilka metrów i pamiętam, że bardzo mi się podobał. Wiem, że aby ocenić czy dany motocykl jest mi przyjazny trzeba by odbyć konkretniejszą podróż, ale do tego zapewne dojdzie.

Na dzień dzisiejszy pytanie moje jest takie - czy ten model nadaje się na pierwszy motocykl?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny motocykl za niewielkie pieniądze. Myślę,że bez problemu ogarniesz sprzęta.Nic dziwnego,że Ci się podba to przecież Kawasaki.icon_biggrin.gif

Daj znać jak kupisz moto.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej się zdecyduję na zakup.

Z tego co się dowiedziałem to jest to rocznik 1996.

Poniżej fotka tego motocykla. Zdjęcie jest sprzed roku.

01052010185_800.jpg

Mam nadzieję, że w weekend będę miał okazję przetestować tę maszynę.

Na pewno nie omieszkam pochwalić się zakupem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez HeavyMetalGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...