Skocz do zawartości

Kupiłem sobie linke blokade, podobno hit!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem na alledrogo linkę blokadę o długości 1500mm aż za 35zł. Do mojej Etz w sam raz no ale.... Teraz próbuje rozkminić o co chodzi z tym zamknięciem bo gdy kluczyk jest wyjęty to zamkniecie jest w pozycji otwartej a gdy włożę kluczyk to zamkniecie jest w pozycji zamkniętej tyle ze nie da się w takiej pozycji wyciągnąć kluczyka! Na mój rozum składający źle złożył zamek. Sworzeń zamka widać na zdjęciach. Czy nikt tego nie sprawdza przy składaniu? Napisałem maila do sprzedawcy i zobaczymy co napisze, na samą myśl że mam jechać na pocztę i znowu płacić za wysyłkę to mnie już krew zalewa. A może to ja nie umiem się obsługiwać tym zamknięciem? Mam się śmiać czy płakać?

 

Link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=1505068497&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

 

img3296s.th.jpg

 

img3297v.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to że nie jest popsuty tylko źle złożony co kwalifikuje go jako wadliwy i bezużyteczny. Co do negatywów to też ich nie mam chociaż już nie raz mogłem je wystawić ale tym sposobem sam zaliczyłbym odwet ale tym razem nie chodzi już o 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest linka dla dawców, zakładasz na szyję, drugi koniec do kiery i ogień przez miasto.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gowno nie zabezpieczenie, ale sprzedajacy sie napewno cieszy,

 

Te zamki na " hamerykanski klucz " fachowcy otwieraja wkladem dlugopisow :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś, ja identyczną do roweru dałem 20zł w sklepie z możliwością obmacania czy jest poprawnie złożona. Tydzień później przeczytałem jaka to lipa z tymi okrągłymi kluczami...

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś, ja identyczną do roweru dałem 20zł w sklepie z możliwością obmacania czy jest poprawnie złożona. Tydzień później przeczytałem jaka to lipa z tymi okrągłymi kluczami...

Gdzie przeczytałeś?Daj linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj informacji na temat zabezpieczeń Kryptonite. Z tego co pamiętam to oni zaliczyli niezłą wtopę z okrągłymi zamkami

Przykładowe filmy

http://www.youtube.com/watch?v=-9bN0zfMFW4

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...