Skocz do zawartości

Kupie oponę 170/80/15 tył Drag Star 650


mariusz.cudny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę obawiam się używanej opony. Opinie są różne, jedni są za inni przeciw każdej pow 3 lat. Myślę, że dołożę 200 - 300zł więcej i kupię nową, zawsze to bezpieczniej i spokój na dłużej. Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja nie pisałem o używanej oponie??? Sprawdzę, może ktoś powyżej pisał... No nikt...

Jedynie sugerowałem, abyś dokładnie obejrzał oponę w miejscu gdzie znajduje się odciśnięty znak DOT-u. Gdy zajrzysz na forum Drag Stara...

 

http://yamaha-dragstar.pl

 

w tym wątku:

 

Drag Star Ogólnie » Naprawa » Elementy nadwozia » Data produkcji opon

 

znajdziesz zdjęcia z oponami, które mają - prawdopodobnie - przebijany DOT. Opony nie były używane, ot! pewnie mają już swoje lata, pewnie nikt nie chce ich kupić, więc - pewnie - odmłodzono im metrykę. Pewnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dzięki, przyznaje, że to ja źle zrozumiałem ;)Co do przebijania to cóż, my Polacy lubimy kombinować i minimalizować straty. Uważać niestety trzeba na każdym kroku.

 

Jeździsz Drag Starem. W tym roku postanowiłem spełnić swoje marzenie i namówiłem znajomego aby sprzedał mi swojego Drag Stara 650 Classic. Sam już kupił Road Stara 1700. Zawsze o takim marzyłem, czarny z sakwami, oparciem, gmolami i szybą (tutaj nie koniecznie). Śliczny. Jestem zarąbiście szczęśliwy z tego powodu, zakup wymarzonego motocykla jest dla mnie jednym z najważniejszych wydarzeń w moim życiu. Mam tylko nadzieję, że w przyszłym roku też będę mógł kontynuować pasję. Kredyt mieszkaniowy może trochę mi namieszać ale zobaczymy.

 

W planach mam już Mrągowo, zresztą nazbierało się już kilka osób z Siedlec. Z znajomym od Road Stara chcemy wybrać się na kilka dni po Polsce, ot gdzie nas poniesie, nocleg jakimś przydrożnym hotelu i dalej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku postanowiłem spełnić swoje marzenie i namówiłem znajomego aby sprzedał mi swojego Drag Stara 650 Classic

 

Zrób moze najpierw prawko a pozniej kupuj opony bo to moze potrwac :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...