Skocz do zawartości

Częstochowa Zlot Gwieździsty - Grupa Wolna do 150km/h


sdaniels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywistość zweryfikowała moje mniemanie o jeździe motorkiem, dzis odebrałem moto z warsztatu i uświadomiłem sobie ze na wypad do częstochowy barkuje mi chociaż 1000km doświadczenia,

p.s. kolego na czarnym bmw 1100 za rondem na słowackiego sorki za tą żenade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za wspólny wypad, ja z Tomaszem dotarłem do Radomia o 18:30, wystartowaliśmy po obiedzie za Olsztynem we 2 XX-y, w ekspresowym tempie jakimś objazdem do Szczękocin, później Jędrzejów-obwodnica Kielc i lewym pasem do Radomia :crossy: Ciekawa trasa, jakoś dziwnie nikt nas nie wyprzedzał :wink: Ogólnie sympatycznie - 450km nakręcone, pogoda dopisała, a więc do następnego razu Panowie! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było również dziękuję za wspólny wypad. O dziwo nawet się nie pogubiliśmy w Cz-wie w tym natłoku moto.

Najciekawsze jest to że nawet niemalże razem wracaliśmy :)

Świetna grupa pozostaje czekać na jakiś następny wspólny wypad. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Raz was wyprzedziłam ;)

 

quote name='przemoXX' timestamp='1303156151' post='1765861']

Dzięki również za wspólny wypad, ja z Tomaszem dotarłem do Radomia o 18:30, wystartowaliśmy po obiedzie za Olsztynem we 2 XX-y, w ekspresowym tempie jakimś objazdem do Szczękocin, później Jędrzejów-obwodnica Kielc i lewym pasem do Radomia :crossy: Ciekawa trasa, jakoś dziwnie nikt nas nie wyprzedzał :wink: Ogólnie sympatycznie - 450km nakręcone, pogoda dopisała, a więc do następnego razu Panowie! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie miało być do 150km/h :icon_razz: :icon_razz:

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie miało być do 150km/h :icon_razz: :icon_razz:

Grupa wolna była do Częstochowy, a w drodze powrotnej stworzyliśmy z Biołym grupę ekspresową(duet ekspresowy):) Wesołych Świąt!!!

 

I oto chodzi Panowie najważniejsze żeby każdy był zadowolony, moje Viadro przy 160km/h kołysać zaczyna więc do XX nie mam startu :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...