Skocz do zawartości

Sprzedam: HONDA CRF 450R rok2004 ( FOTO )


robert11250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HONDA CRF 450R 2004rok

 

Witam. Motocykl używałem amatorsko ( Rekreacyjno- weekendowo ) na wypady ze znajomymi w trasy enduro( po lasach ). Nigdy nim nie jeździłem na zawodach i sporadycznie jeździłem po torze. W 100%sprawny technicznie jak również zadbany wizualnie. Powód sprzedaży motocykla to WYMIANA na młodszy rocznik( również HONDA:> ). Honda to poczciwa maszyna, nigdy mnie nie zawiodła. Godna uwagi.

 

Motocykl po wymianie:

 

- Nowy napęd ( łańcuch+ zębatki)

- wszystkie płyny / olej - regularnie

- nowa świeca irdowa

- filtry

- po regulacjach zaworów

- łożyska na wahaczu - tył oraz łożysko w tylnym kole

- nowa linka od sprzęgła

 

bardzo mocna i niesamowita maszyna (dla wprawionych) .Motocykl do obejrzenia w Siemiatyczach ( woj.PODLASKIE ).

 

Cena jaka mnie interesuje to: 8200zl ( do negocjacji )

 

Kontakt dla zainteresowanych: 511 92 74 23 Robert / mail: [email protected] / GG 9140950(w weekendy czasami jestem dostępny na GG)

 

Zapraszam na oględziny oraz jazdę próbna.

POZDRAWIAM.

 

FOTO:)

 

http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1494035074

 

lub

 

http://www.bikepics.com/members/robert11250/04cr450f/Default.asp

 

Jak będę miał więcej świeżych ZDJĘĆ, to będę wrzucał!!!

Edytowane przez robert11250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najnowsze fotki Motocykla( na wyprawie )

 

http://www.bikepics.com/members/robert11250/04cr450f/

 

Cena jaka mnie interesuje to: 8000zl ( do negocjacji )

 

Kontakt dla zainteresowanych: 511 92 74 23 Robert / mail: [email protected] / GG 9140950(w weekendy czasami jestem dostępny na GG)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Obecnie w moim Motocyklu jestem w trakcie wymiany ŁOŻYSK w obydwu kOłach oraz nową opone zakładam na TYŁ.

 

Pozatym motocykl jest sprawny technicznie i jest uzywany przezemnie. POZDRAWIAM i zapraszam na oględziny do SIEMIATYCZ:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Przejrzałem dzisiaj allegro i popatrzylem sobie ceny motocykli marki HONDA CRF450 z roku '04 i tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie zawyżyłem ceny mojego motocykla. Ja chcialbym za niego nie mniej niz 7700zl.

 

Moze macie panstwo swoje propozycje co do CENY...z przyjemnoscia sie dogadam:)

bo trudno mi jednoznacznie wycenic moj motocykl na podstawie cen z ALLEGRO.

 

Takze czekam na jakies powazne propozycje:) jakos sie dogadamy:) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by ktoś dał takie pieniądze za motocykl w którym na dzień dobry do wymiany są zawory.

A skoro zawory są tak zaniedbane to i po tłoku wiele dobrego nie można się spodziewać.

 

Poza tym jak widać, próbujesz bezskutecznie sprzedać moto od Lutego.

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest wyregulowane oraz przygotowane do sezonu, i motor jest użytkowany na bieżąco przeze mnie. Wez tez pod uwagę rocznik motocykla...to nie jest salonowa wersja, a z czasem wszystko nadaje sie do wymiany. Gwarantuje, ze motor nie byl użytkowany zawodowo i nie był dużo jeżdzony, co za tym idzie-minimalne zużycie części eksploatacyjnych.

Gwarantuje zakup dobrego motocykla, przygotowanego do sezonu i napewno nie bedzie trzeba wymieniac od razu zaworow i innych podobnych części, jak tu kolega twierdzi w temacie. ZAINTERESOWANYCH Zapraszam na oględziny.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem dokładnie jaka grubosc płytki tam siedzi, bo nie ja regulowalem zawory tylko robił to moj kumpel, ktoremu dalem motocykl do wyregulowania zaworow itp...ale napewno wiekszą grubosc maja plytki niz 1.00mm('bananek') . Motor sprawny i przygotowany do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy chwyt sprzedającego-"ja nie wiem, bo to nie ja robiłem"

Jasna sprawa, że nie przyznasz się iż siedzi tam płytka cieńsza niż najmniejszy rozmiar fabryczny. Poza tym po co próbowałeś wcisnąć bajkę, że jest tam płytka 1.7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem dokładnie jaka grubosc płytki tam siedzi, bo nie ja regulowalem zawory tylko robił to moj kumpel, ktoremu dalem motocykl do wyregulowania zaworow itp...ale napewno wiekszą grubosc maja plytki niz 1.00mm('bananek') . Motor sprawny i przygotowany do sezonu.

 

 

Zaworów napewno nie wymieniłeś bo byś o tym pisał. Więc zostaje opcja rzeźby w tym silniku, w innym temacie pisałeś że potrzebujesz 1mm płytke by uzyskać luz, więc nagla wsadziłeś ponad 1mm i luz się odnalazł ? czy może zawór nie został zrobiony i dalej nie ma luzu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bananek, swego czasu ten człowiek mówił że na dolotach są 1.7mm i był tego pewien... a teraz udaje,że nic na ten temat nie wie.

Tak więc skoro taki przekręt z zaworami chce puścić do ludzi to nie wiadomo co z resztą. Dowiedziałem się jeszcze że olej wymieniany był co 10 wypadów, każdy wypad trwał 3-4 godziny... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo siedzi tam plytka 1.70mm. A To, ze nie wymienialem zaworow w tym motocyklu to to prawda, bo nie zachodzila jeszcze potrzeba wymiany zaworow.. jesli sie zuzyja to wymienie sobie, dlatego narazie moge sobie spokojnie latac(BANANEK). Poza tym wezcie pod uwage uzytkowanie mojego motocykla przeze mnie. Jestem AMATOREM a nie zawodowcem, wiec i czesci tak czesto nie musze wymieniac!. A co do moich wyjazdow "PATRYK" to nie zawsze trwaja 3-4godz wiec prosze nie wciskaj tu blefow dla ludzi.Jesli kogos nie interesuje moj motocykl nie musi go wcale kupowac(tak PATRYK, to m.in do Ciebie sie tyczy)bo TY tu szukasz dziury w calym od samego poczatku. A, i jeszcze jedno..Jesli nie masz ochoty lub nie masz kasy by wydac na remont cross-a to radze Ci dobrze,kup od razu "SALONOWA" wersje CROSS lub zostan przy SZOSOWKACH a ewentualnie ENDURO(patryk).

Tyle chlopaki z mojej strony w temacie mojego motocykla. Dla mnie jest dobry i latam nim po dzien dzisiejszy. Wcale mi sie ze sprzedaza jego nie SPIESZY i nie zalezy. Ale chcialbym na 250-tke sie przesiasc, dlatego sprzedaje.POZDRAWIAM

 

Pozatym ja uwazam, ze najpierw Trzeba

1.przyjechac

2.OBEJRZEC dany MOTOCYKL(patryk!!!) z kazdej strony

3. wykonac jazdy probne danym motocyklem

4. I dopiero na samym koncu, mozna OCENIAC I KOMENTOWAC ten motocykl, ktory juz sie ogladalo!!!

 

A Ty "PATRYK" jak widac zaczynasz od konca, wszystko na odwrót robisz...i jeszcze tu negujesz mnie i robote wlozoną w moj motocykl. Tak sie nie robi moj drogi.takze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...