Skocz do zawartości

Najlepszy olej do 2t


Gość Gąsixxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie do sprzętów nie wysilonych tj. wszystkie DT, RS, Sendy nie Sendy 125 i 50'tki , stosunek beny do oleju wynosi 1:50 (5 litrów ; 100 ml oleju) , bo tyle podają dozowniki :) A do innych ... do Cr'ek leją 1:30 , zresztą to jest sprawa indywidualna - można wlewać ile się chce syntetyka (oczywiście z głową), gdyż spala się on razem z benzyną i nie będzie problemu z syfem - a będziemy wiedzieć gdy przesadzimy, bo motor nie będzie chciał jechać.

 

gemischtabelleie9.jpg

Edytowane przez MarcinR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo Polecam Castrol Power 1 Racing. Lałem go do DT 125R i w porównaiu do Motula była róznica kolosalna zwłaszcza przy jeździ na niskich obrotach (łatwiej szły do góry) Czyli cechował się lepszym spalaniem

 

 

 

http://www.castrol.com/liveassets/bp_internet/castrol/STAGING/brand_assets/Castrol/Europe/images/products/mc_power_1_racing_2T_180x32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy nie będzie za mało oleju jak zrobie mieszanke paliwa z mixol'em?? na litr wychodzi 20ml na 1 litr paliwa, tak jak pisze na etykiecie w mixol'u, raz zrobiłem 30ml na 1 litr no i nie źle kopcił...

 

Wpakowałeś kase w silnik i teraz chcesz to wszystko zniszczyć oszczędnością kilkunastu zł ? Mixola możesz zostawić sobie do kosiarki czy coś, a do silnika kup dobry olej (motul, castrol, ipone, midland, motorex itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napisze o olejach.

 

Korzystałem dużo z castrola, przepaliłem kilkanaście butelek, efekt - nie polecam. Dużo niespalonej mieszanki, znaczna ilość nagaru w wydechu, tłoczek też zanagażony. Aktualnie przesiadam się na motula, castrola odradzam.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...