Skocz do zawartości

linka gazu zx6r


Masaż
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam jakieś dwa tygodnie temu zerwałem linke gazu bez wiekszych zastanowień(pewnie z powodu pogody) jak najszybciej zamówiłem linke do mojego motocykla z aukcji http://www.moto-akcesoria.pl/linka-gazu-do-kawasaki-zx-6r-93-03,p,22438 czekałem 9dni :/

Posiadam motocykl kawasaki zx6r rok 2000 model J1

Więc powiem tak, linka ni cholere nie pasuje, nie jest napewno orginalna jak piszą ;/ bo nie jest taka sama jak, ta jedna którą wyciagnołem z motocykla. Róźni się m.in. plastikami na końcowce które nie wchodzą na to co osłania linke na manetce i się na niej zamyka są to metalowe dwa elementy. Linka różni się też paroma innymi małymi szczegółami jak orginalna np. regulacją, izolacją brakiem takiej gumy itp. Ni cholere nie dało się jej zamontować a zeby nie wyjść teraz na idiote jak ktoś powie że nie umiałem zaprosiłem dwóch kupli, koledzy też sie nad tym głowili. próbowalismy na siłe przypasować linki bo oczywiscie jak ktoś sie orientuje wie że są dwie Było troche z tym roboty i myślelismy ze bedzie git bo powyciągaliśmy(przetopilismy) plastki na końcach starej i włozylismy na nową. Ale wyszło tez na to że ta która mi sie zerwała(nie znałem jej długości bo sie zerwała i miałem tylo jej jeden koniec) pewnie była troszke dłuższa niż ta którą chcemy zamontować bo wyszło że jest za krótka. jedna jest dobra druga jest za krótka w zależnosci jak sie je przełoży czy na gaz czy do odbijania zawsze jedna jest za krótka.

ALE chodzi mi głownie o pomoc w czymś innym, mianowicie na lince która przyszła są oznaczenia

10037370

throttle-cable set

54012-1470 oraz 54012-1471 a na stronie która jst 100% wiargodna pisze tak... http://www.mrcycles.com/fiche_section_detail.asp?section=405198&category=Motorcycles&make=KAWASAKI&year=2000&fveh=9244 Czy to znaczy wkońcu że przesłali mi dobra czy złą linke bo nie znam sie na tych oznaczeniach. dziekuje pozdrawiam

Edytowane przez Masaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...