Skocz do zawartości

Woodstock kto lubi te klimaty i wybiera się to niech się zgłasza


agent 303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zeszłym roku pierwszy raz byłem na Woodstocku i trzeba przyznać że robi to wrażenie i zaraża że chce się wracać, w tym roku nie wiem czy przyjadę na motocyklu ale fajnie byłoby wrócić, daleko zwłasza z Lubelskiego ale warto, taki klimat jak nigdzie indziej, fajnie że miasteczko motocyklowe leżało na uboczu bo przynajmniej odpocząć czasem mozna było bo na głównym terenie to byłoby cięzko, i klimat jak na to na zlocie, fajnie że na terenie zlotu wszystko było co trzeba choć w ostatnie chwili musieli przenosić miejscówke ale wszystko było git i zapanowali nad sytuacją, to były piekne chwile za dużo rzeczy korci do zabawy cały czas, pozdrawiam

Edytowane przez pilask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilask

Tam się nie odpoczywa tylko bawi. Jak dla mnie najgorsze jest to słońce które mnie wykańcza ale powoli już znajduje na nie sposób czyli siedzę w dużych namiotak takich jak asp czy u kryszny. W 2010 najlepszy był występ Marka Kondrata naprawdę szacun.

Wie ktoś jakie będą zespoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku na totalnym spontanie - wyszedłem z pracy i kumpel kazał mi wsiadać... i tak jakoś zostałem na cały weekend :)

 

W tym roku, gdy dowiedziałem sie, ze jest the Prodigy nie mam wątpliwości - jadę!

 

Jedynie to, czy pojadę Suzą na razie pozostaje niewiadoma...

 

Ilość kurzu na maszynach, które stały na terenie obozowiska był po prostu porażający :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja już rok temu chciałem jechać, ale mój plecak się zbuntował, że to nie jej klimaty. Może w tym się uda:) Będę obserwował temat czy się ekipa zbierze. Dobrze mi się kojarzy, że ten zlot na terenie woodstocku organizuję jakiś chrześcijański klub ?

wynajem motocykli turystycznych http://www.66projekt.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok temu chciałem jechać, ale mój plecak się zbuntował, że to nie jej klimaty. Może w tym się uda:) Będę obserwował temat czy się ekipa zbierze. Dobrze mi się kojarzy, że ten zlot na terenie woodstocku organizuję jakiś chrześcijański klub ?

 

 

Zgadza się a tu link do ich strony www.boanerges.pl

 

Plecaczek jeśli nie chce to niech ciebie chociaż puści

Edytowane przez agent 303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...