Skocz do zawartości

Bartoszyce 4-6.6.2004


Rekomendowane odpowiedzi

paskudnego rowa :mrgreen:

 

mtcross, tak jak mówisz wszyscy obstawiali panewki a tymczasem poszły zawory :buttrock: a za nimi głowica, tłok itd

 

i tu przestroga dla wszystkich !!!!!!!!!!!! Jak wam się coś kiedyś przydarzy nie słuchajcie byle kogo (domorosłego mechanika, który myśli że wszystko wie) i nie zostawiajcie nawet na moment kluczyków w stacyjce. Jak zaczęło stukać zgasiłem maszynę i poszedłem szukać kumpla co do którego jestem pewien, że mógł coś zaradzić lub postawić słuszną diagnozę. Na moje nieszczęście (człowiek w nerwach i zamroczony alkoholem nie myśli racjonalnie) zostawiłem kluczyk w stacyjce i jakiś pier.....y sk.....yn odpalił ponownie maszynę. Zanim dobiegłem było po wszystkim - zamilkła na wieki :D :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to Ty sie wbiłes na scene i krzyknołeś do ludu "pokaż dupe" po czy waywaliles tego swojego rowa nam przed oczy

 

Jak najbardziej to bylem wlasnie ja !!!!! :crossy: Cieszę się ze zostalem zauważony przez kogoś :crossy:. Cała ta sytuacja została sprowokowana przez tych grajkow co byli wtedy na scenie. Ja bylem wtedy gdzies na tylach i krzyknalem pokaz dupe a ze sceny uslyszalem "sam pokaz !! " no to co mialem zrobic, czym predzej przebilem sie przez tlum i wlazlem na scene.

 

P.S. Bialy jakbys mial mozliwosc nagrac ten film na CD albo jakis fragment to moze bys mi wyslal ??

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nigdy nie będę pałować motocykla na zlotach więc pozostanie mi tylko pokazywanie dupy :lol: , gorzej będzie jak zaczną mnie ścigać ci panowie co to wolą chłopców :mrgreen:

 

Ps. SPRZETA JUŻ NA CHODZIE !!!!!!!!!!!!!! :flesje: :crossy: :crossy: :crossy: :clap: :banghead: :flesje:

 

tylko jeszcze coś ze sprzęgłem nie tak :crossy: ale dziś jadę na reklamację 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie wszystko na ten temat

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=198056#198056

 

także ludziska nie pałujcie motorków! zwłaszcza leciwych i od niepewnych właścicieli (okazało się że ten stary był rozbierany, tak po hamsku był złozony, że na smoku były skrawki silikonu - nie ma to jak czysty olej, co?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Bialy jakbys mial mozliwosc nagrac ten film na CD albo jakis fragment to moze bys mi wyslal ??

 

hehe Misza kupie na dniach karte tv i bede się meczył żeby wrzucic to na kompa, jak się okazało że to Ty :mrgreen: to powiem Ci tyle że samochodzik napieprzaliśy też koło siebie :mrgreen: nie poznałeś mnie :?: :mrgreen:

 

Ja już nigdy nie będę pałować motocykla na zlotach

 

ja też nie Bronek nie przejmuj sie hehe

 

Super Bronek że maszyna na chodzie. napisz co konkretnie było rozwalone, to może niektórzy skumają i nie będą nap****alać z tłumików na zlotach. no i jaki koszt naprawy

 

kur... Gregor co to za podteksty :?: wpier.... :?: :mrgreen: :crossy:

 

także ludziska nie pałujcie motorków!

 

pałujcie pałujcie tylko kupujcie SUZUKI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodzik napieprzaliśy też koło siebie  nie poznałeś mnie  

 

No słuchaj teraz to mnie zaskoczyłes stary !!!! Wiesz ja słyszałem gdzies ze ktoś krzyczał "Biały" .....coś tam cos tam juz nie pamietam oc co wtedy chodziło ale nie widzialem do kogo to bylo :clap:. W takim wypadku jeszcze bardziej chcialbym ten film zobaczyc :crossy: PZDR

 

pałujcie pałujcie tylko kupujcie SUZUKI

No albo eventualnie jakiegos ruska :twisted: - sprzęt nie do za..nia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj byliście w amoku kopiąc fiacika, a w takim stanie nie rozpoznaje się właściwie otoczenia

 

A co to, to masz racje :mrgreen: . Pamietam nawet ze ktos mi zajebal mojego drąga, normalnie z rak mi wyrwał :? . Ale i tak bylem juz zmachany, to sobie tylko symbolicznie pokopałem go (samochód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Myślę, że z Olsztyna pare osób wpadnie - bynajmniej tych, których znam :P

 

Tym razem jak tylko przyjadę maszyna idzie do aresztu a ja trzymam się od niej jak najdalej :P :mrgreen: tzn po pijaku nie podchodzę :P

 

Czy Wiraż planuje jakąś paradę w Bartoszycach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...