Skocz do zawartości

Bartoszyce 4-6.6.2004


Rekomendowane odpowiedzi

Marta co Ty myślisz że nas upilnujesz   nie ma takiej opcji heh

 

:evil2: :twisted: :twisted: ŁOBUZY JEDNE!!!! hihih :smile2: Jesli nie upilnuje to przynajmniej to udokumentuje na fotkach :twisted: :twisted: :) wezme rowniez pod uwage konkursy w ktorych macie zamiar wziac udzial :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie upilnuje to przynajmniej to udokumentuje na fotkach

chłopaki uwaga! GIRL będzie szantażować :D Napstryka zdjątek w różnych dziwnych sytuacjach (niektóre sama sprowokuje) a potem będzie zbierać kasę na nowy motor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 ZLOT

 

W dniach 4-6 czerwca 2004 roku (nad jez.Kinkajmy 7km od Bartoszyc w stronę Kętrzyna) odbędzie się już 7 OGÓLNY ZLOT MOTOCYKLOWY organizowany przez Stowarzyszenie Klub Motocyklowy "WIRAŻ" (Warm.-Maz. Strefa Neutralna) z pomocą władz miasta i powiatu. (W tym samym czasie co nasz zlot odbywają się MIĘDZYNARODOWE DNI REGIONU BARTOSZYCE)

Zapewniają pole namiotowe, tanie piwko, dobrze zaopatrzony bar, dobrą zabawę, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, koncerty do rana -m. innymi "IZOTOP" www.izotop.to.pl -, sex-show, w sobotę parada ulicami miasta. W cenie (40zł.) wjazdu znaczek zlotowy + papu. Więcej info pod nr. 606721215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, dowiedziałem się paru szczegółów no i chyba będę. Teraz tylko chciałbym wiedzieć kto będzie na bank i o której godzinie? Bo nie chciałbym jak ta pi*da być samotny FreeRider. Może gdzieś się spotkamy i pojedziemy jakąś grupą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda mi się tak poustawiać plany, że będę mógł nocować to prawdopodobnie o 14 -tej będę ruszał spod Nissana-Suzuki (Stefanowicz, ul Leonharda) z grupką innych motonitów. Nie wiem jak Klocek, ale próbuje coś zmontować. Jakby co to możemy poszukac się na miejscu (kawa zzr 600, czarno-czerwona, NOL X655) tel. 696 48 44 37.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...