Skocz do zawartości

Kurtka I Spodnie Z Wypinaną Membramą Gore-Tex


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kurtke i spodnie firmy Klim,oba Gore Tex.Doskonale tylko ze ciut drogie.Poprzednio mialem kurtki z Reissa

i inne podobne,wszystkie mi w koncu przemokly.Klim ,jesli dobrze wszystko pozapinasz ,mozesz jechac godzinami w deszczu i przyjedziesz suchy.

Gore Tex jest laminowany wiec nie ma kilku warstw.Poza tym oni nie robia kurtek z podpinka,uwazaja,ze kazdy moze sobie dobrac to co chce,a nie byc uzalezniony od fabryki.Jest cieplej lekka jest zimniej cieplejsza,wg.uznania.

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Klim-Latitude-2015/SubProducts/Klim-Latitude-2015-0008&Currency=PLN&Locale=pl_PL&utm_source=Portalexport&utm_medium=GoogleShopping&utm_campaign=GoogleShopping_PL&utm_term=Klim%20Latitude%20-%202015%20Kurtk%C4%99%20motocyklow%C4%85&gclid=CjwKCAiAmvjRBRBlEiwAWFc1mGCyFYVRvR7gHXdmeR_DxwN_oMSzJgZsP3Me_5YVUdZMobumyyx34hoCa0YQAvD_BwE dokladnie taka,kolor czarny

Edytowane przez JERZYK-NYC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę odchodząc od głównego tematu ale myślę, że może to byś przydatne dla osób zainteresowanych produktami z gore. Firma, która produkuje membranę Gore-Tex nie sprzedaje swoich produktów każdemu kto chce ją kupić. Producent odzieży z gore musi spełnić określone standardy jakościowe. Na stronie www.gore-tex.com można sprawdzić w których produktach jest prawdziwa membrana gore. Dzięki temu unikniemy podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i apropos przytycia. Znalazłem fajną kurtkę z goreteksem w wyprzedaży i mam zamiar ją kupić tyle, że przez internet. Ja mam w klacie 112 a producent podaje, że rozmiar XL ma 104-112cm. Niby się mieszczę ale na granicy. I mam pytanie czy dane producenta uwzględniają to, że być może będę chciał pod nią założyć jakiegoś żółwia, może dodatkowy polar, koszule itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem raczej zasięgnąć opinii forumowiczów, którzy noszą rozmiar na granicy dwóch rozmiarów. Który wybrali, ten większy lub mniejszy i czy zrobili dobrze.

No chyba że ktoś poda namiary na sklep z produktami Beringa na Śląsku to sam podjadę i przymierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem raczej zasięgnąć opinii forumowiczów, którzy noszą rozmiar na granicy dwóch rozmiarów. Który wybrali, ten większy lub mniejszy i czy zrobili dobrze.

No chyba że ktoś poda namiary na sklep z produktami Beringa na Śląsku to sam podjadę i przymierzę

Jedno jest pewne,rozmiarowki w EU i US nie sa takie same.L ze stanow jest wieksza niz L stad.Numeracja jest

po prostu wieksza o min jeden stopien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja mam inny problem. Zamówiłem ciuchy ze strony beringpolska.pl i zapłaciłem kartą kredytową. Fajne promocje 50% ale jak sprawdziłem obciążenie karty kredytowej to mam kwotę przeliczoną nie z Euro ale z chińskich juanów na rzecz nie beringpolska tylko jakieś chińskiej firmy. I nie wiem czy w ogóle towar dostanę a jeśli tak to czy to nie podróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stronę, którą podałeś i jeżeli nie jestem ślepy to tam nie ma podanego adresu siedziby firmy a kontakt tylko przez formularz ze strony. Nie wiem co Ci doradzić ale sprawdź czy nie możesz cofnąć / zablokować transakcji.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...