Skocz do zawartości

Pojazdy Z Usa Na Zamówienie


Jaskol1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam możliwość sprowadzenia na zamówienie dowolnego motocykla i samochodu z terenu USA. Załatwiam wszystkie formalności aż do rejestracji w kraju włącznie.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. 603929966

--- VTX 1800 R ---

post-43809-0-66477300-1346616388.jpg

I'm hooked!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam możliwość sprowadzenia na zamówienie dowolnego motocykla i samochodu z terenu USA. Załatwiam wszystkie formalności aż do rejestracji w kraju włącznie.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. 603929966

Jakie to są koszty w przypadku motocykla za 4000$

I teraz drugie pytanie czy w przypadku motocykla bez prawa rejestracji ( sportowego ) trzeba ponosić także opłaty?

Nie ściągam motocykli rozbitych jedynie w całości i bez uszkodzeń jeśli są jakieś rysy wie o nich kupujący przed zamówieniem. Natomiast przy ściągnięciu uszkodzonego motocykla( jak i jakiej kolwiek innej rzeczy) z poza UNI płacisz niestety jak za nieuszkodzony czyli:

-Fracht firmie spedycyjnej zależy od firmy ale jest to około 1000 zł za duży motocykl w tym ubezpieczenie

-VAT 23% w kraju no chyba że przez Niemcy to 19 %

-Cło między 6 a 8 %

-Akcyzy nie płacisz na motocykle.

Jeśli ściągasz do PL uszkodzoną maszynę przydała by ci się ( dobra wycena ) rzeczoznawcy na podstawie której będziesz płacić powyższe opłaty.

Podkreślam jeszcze raz nigdy nie ściągałem rozbitków więc mogę się mylić

Pozdrawiam

PS. Przy ściąganiu pojazdów całe ryzyko i biurokracja jest moim zmartwieniem aż do samej rejestracji.

Pozdrawiam.

--- VTX 1800 R ---

post-43809-0-66477300-1346616388.jpg

I'm hooked!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

pytam o sportowy z toru, który jest na sprzedaż w USA, a nie ma dokumentów, bo nie ma numerów, papierów. Oczywiście nie jest kradziony.

Czy do tego robi się pełne opłaty.

Np: http://forums.13x.com/showthread.php?t=280517

 

Tez mnie to interesuje. Zaspokoją mnie odpowiedzi na zadane pytania przez Yubego.

 

Witajcie :icon_exclaim:

Sorry że dopiero teraz odpisuje ! całkiem mi to uciekło z głowy. Z tego co się dowiedziałem nie ma problemu ze ściągnięciem pojazdu o ile nie posiadał on od samego początku Title w przeciwnym razie (zgubienie, kasacja po wypadku) trzeba wyrobić nowy dopiero wtedy można sprowadzić. Co do opłat motocykla sprowadzanego bez Title, tak samo się je robi jak i z Title. Z tym że taki motocykl kupujemy pewnie taniej i naszą cenę wpisujemy na umowie od której powinniśmy zapłacić VAT i CŁO. Niestety w Polsce na 90 % zapłacimy nie od ceny na umowie a od ceny widniejącej w TARYFIKATORZE :icon_evil: . No chyba że zrobimy to przez Niemcy gdzie ludziom się wierzy.

Pozdrawiam

--- VTX 1800 R ---

post-43809-0-66477300-1346616388.jpg

I'm hooked!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...