Skocz do zawartości

Parada W Tarnobrzegu, Czyli Sztafeta Chce Promować Bezpieczeństwo Motonitów I Siebie


s3kawka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

Ponad rok temu pisałem o akcji jaką chciała zorganizować stalowowolska Sztafeta celem promowania siebie (tygodnik) oraz bezpieczeństwa motocyklistów na szosach. Wtedy plany popsuła powódź.

 

W tym roku nasi Przyjaciele ze Sztafety liczą na Waszą pomoc w promowaniu się w TGB.

Cała akcja miałaby czas w ostatni weekend maja - Dni Tarnobrzega.

Więc znowu wystepuję do Was z prośbą o pomoc (o wzięcie udziału) w tym przedsięwzięciu.

 

Ogólnie chodzi o to by przejechać się grupą bardziej (ew. odrobinę mniej) zorganizowaną do TGB, tam przeparadować przez miasto. Ustawić w okolicy Placu Głowackiego i... błyszczeć chromami lub ferią kolorów.

 

Sztafeta chciałaby również żeby jakoś ją popromować - co to znaczy... nie do końca wiem w tym przypadku. Może jakieś flagi, może kamizelki z ich logo, może coś jeszcze.

 

Żeby nie było dennie - czyli że tylko promocja tygodnika, warto ugrać coś dla Nas. Sztafeta proponuje akcję typu promocja bezpieczeństwa motocyklistów na szosach.

 

Pomyślcie o tym co chcielibyście jeszcze "ugrać".

Jest szansa na spotkanie się w wydawnictwie i porozmawianie o wszystkim.

Można też po prostu przyłączyć się do zabawy i dobrze bawić. Myślę, że warto. Dni Tarnobrzega to całkiem fajna impreza o której potem sporo słychać (gazety, radio, TV) - tort jest duży, a małym wysiłkiem można coś z niego skubnąć.

 

Oczywiście liczę na Wasz udział i propagandę - powiedzcie o tem imprezie swoim znajomym i poproście ich o puszecznie infa dalej.

 

Na bieżąco będę informował co i jak.

 

Bardzo proszę o pomysły oraz o wzięcie udziału

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są już pierwsze ustalenia -

data, tak jak się można było tego spodziewać, to 29 maja, niedziela

 

być może nie będzie to impreza o suchej buzi, może uda się zorganizować jakieś jedzenie i picie (słyszałem coś o grochówce)

 

będę informował

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niebawem będzie więcej wieści.

Na dziś mogę powiedzieć, że z ciepłego posiłku nici - czyli grochówki nie będzie.

Problem jest z przepisami epidemiologicznymi (czy jakoś tak).

Tak więc Nasi Przyjaciele ze Sztafety przygotują jakieś napoje oraz poczęstunek w formie ciastek, albo czegoś takiego (szczelnie zapakowane jedzenie może być).

 

Sztafeta chciałaby by motocykle przejechały przez miasto z jej proporcami.

Będą to chorągiewki formatu A3 (2 razy większe niż A4). Przygotują około 30 takich proporców.

Pomyślcie proszę o sposobie mocowania takiego emblematu na motocyklu. Przyznam, że moja kreatywność jest za mała, ale może to wina późnej pory.

 

Dzięki za odwiedzanie tematu - jeszcze jest trochę czasu, ale wkrótce zacznie sie dziać!

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

eh.... wadze miasta nie dały zezwolenia na niedzielny przejazd i późniejszą zabawę.

 

podobno jest obawa rozrób i burd, a w niedzielę przewidziano rodzinny piknik

 

impreza musi być przeniesiona na sobotę.

 

Co myślicie o sobotnim terminie?

 

na kogoś z Was będzie można liczyć?

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...