Skocz do zawartości

crf 450 problem z tylnym zaciskiem


mariusz450
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich zmotoryzowanych jestem tu nowy na tym forum wiec sie przedstawie latalem na cbr 600f f4 z 2003 roku niechwalac sie robilem wszystko juz co chyba bylo do zrobienia tym motorkiem od schodzenia na kolano po gume zaczyna z crf kupilem i wymieniam wszystko co potrzebne ale mam problem z klockami ogolnie z zaciskiem tylngo kola scina mi klocki pod skosem jaka moze byc tego przyczyna domyslam sie dwoch rzeczy jedna to trzpienie bolce w zacisku albo gniazdo wyrobione albo bolce druda to kopyto aluminiowe podstawa wyrobiona w tym miejscu co opieraja sie klocki podczas hamowania prosze o podpowiedz moze ktos tez tak ma pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mozliwe co piszesz. ale za nikt nie jest jasnowidzem to bez rozebrania i obejrzenia ciezko cos powiedziec.

Druga sprawa to staraj sie pisac po polsku, czyli zaczynajac zdania z duzej litery i konczac kropka. Wowczas odpowiedzi powinno byc wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zmotoryzowanych jestem tu nowy na tym forum wiec sie przedstawie latalem na cbr 600f f4 z 2003 roku niechwalac sie robilem wszystko juz co chyba bylo do zrobienia tym motorkiem od schodzenia na kolano po gume zaczyna z crf kupilem i wymieniam wszystko co potrzebne ale mam problem z klockami ogolnie z zaciskiem tylngo kola scina mi klocki pod skosem jaka moze byc tego przyczyna domyslam sie dwoch rzeczy jedna to trzpienie bolce w zacisku albo gniazdo wyrobione albo bolce druda to kopyto aluminiowe podstawa wyrobiona w tym miejscu co opieraja sie klocki podczas hamowania prosze o podpowiedz moze ktos tez tak ma pozdro wszystkim

a czy dlubales moze cos przy tym hamulcu?czy przeczysiles go mowiac oglednie?jak stara i po jakim przebiegu jest tarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam przepraszam za byki z ortografi to ja noga jestem . problemem okazalo sie brag dolnej blaszki na kopycie co spowodowalo wyrobienie sie lapy miejsca gdzie opieraja sie klocki .Moto jest w dobrym stanie widocznie poprzedni wlasciciel zgubil ja przy wymianie klockow juz wszystko gra pozdr .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...