Skocz do zawartości

Jaki wydech do Yamaha R6 2003r?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam sie nad zmiana wydechu w Yamaha R6 2003r, obecnie mam zamontowany orgialny, jaki byscie proponowali wydech do tego modelu? Zalezy mi na dobrym dzwieku najlepiej basowym w przystepnej cenie max 1000zl ale wolal bym cos tanszego i jeszcze pytanie czy po zmianie wydechu musze cos regulowac w silniku i czy na takim wydechu bedzie palil wiecej niz na orginalnym??:) jestem zielony wiec prosze o pomoc z gory dzieki za odp.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę to tak podałeś marną jak na dobry wydech :(

 

Ja osobiscie polecam Leo Vince, naprawdę fajny dźwięk.

 

Co do spalania to zalezy od jeźdca bardziej niż od wydechu.

 

Ja mam założony układ Leo Vince, wywalony katalizator i jakiejs wielkiej różnicy nie było.

 

Co do map, w moim przypadku nie trzeba było nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zdecyduje sie wlasnie na firme Micron mam jeszce pytanie czy przy zakupionym wydechu dostaje jakies koncowki w ktorych bede mogl wybrac pozycje tlumiku? (czy mozna ustawic sobie nizej lub wyzej) czy moze trzeba dokupic jakies koncowki aby np. wypuscic tlumik wyzej kolo zadupka czy moze kazdy wydech ma standardowe ulozenie? chcial bym wlasnie ustawic go jak pokazane nizej na filmiku czy takie ulozenie jest uciazliwe dla pasazera czy jest wieksza szansa na poparzenie od wydechu? Bo jak tak to nie bede kombinowal i uloze go normalnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Jak byś chciał wykręcić tą końcówkę z microna i zrobić całkiem przelot to rozwiercasz tego nita na końcu i w środku jest ukryty imbus który tez trzeba wykręcić.Dopiero ta końcówka wychodzi. Jednak szkoda roboty bo dźwięk ciulaty bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...