Skocz do zawartości

wszyscy posiadacze MT-01 łączcie sie!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Jak już jest troszku więcej czasu, to musimy już ludzie pomyśleć o przyszłorocznym zebraniu posiadaczy MT-01 na piwko i pogaduchę, bo jakoś marnie to wychodzi :) a i jeszcze kiedyś czytałem o osobnym forum MT-01, ktoś tam miał się tego podjąć, wiecie coś więcej ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie każdy jest chętny , ale jak przychodzi co do czego to nikt nie ma czasu . Wiem , kazdy ma coś , rodzina , dzieci , praca , znajomi , wakacje .

Mnie sie rodzi w grudniu córka , i juz wiem , że w przyszłym roku nie polatam tyle co w tym . Ale nie powiedziałem ostatniego słowa , ustalmy miejsce ,czas i menu imprezy czy tam obiadu :cool: . Kto przyjedzie to będzie , kto nie przyjedzie , ten straci szanase na poznanie innych zakochanych w KODO zajebistych ludzi . Zatem , panie i panowie , ustalamy cos ? Dawajcie jakieś propozycje miejscówki , z opcją noclegu nawet , dużo nas tu nie ma , więc jakiś fajny hotelik w górach był by chyba najlepszy , by w przerwie między piwkiem na wódeczką machnąć jakąś rundkę po winklach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kusząca byłaby droga 387 z Radkowa do Kudowy Zdrój i tam postój, jednak myślałem, żeby zrobić nasze rozmieszczenie na mapie Polski, wytyczyć środek i tam się spotkać, chociażby na dzionek :) no bo na dzionek, to chyba każdy znajdzie czas :wink:



a więc zrobiłem mapkę i ująłem na niej takie miejscowości : Rawicz, Słupca, Poznań, Warszawa, Łódź, Hajnówka, Szczecin, Gostyń, Bełchatów i wyszła mi mapka jak poniżej i trza teraz wybrać gdzieś pośrodku, obczaić miejscówkę i spotkać się :) Czerwony punkt to geograficzny środek Polski w miejscowości : Piątek ( dzięki "Trufel" :) )

 

ib16dGxpRuAUZL.jpg

Edytowane przez Gazol77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za spotkanie:)

 

Panowie sa jakieś inne forma o MT by tam zaproponowac takze spotkanie? bo niestety chyba na naszym forum duzo ludzi sie nie odzywa:( ja z racje tego iż jestem kawalerem mam prawie każdy wolny weekend;) miejscowość Piątek spoko mi odpowiada :) jak coś chętnie zabiore ze sobą brata, jeździ kawasaki vulcan troche nie Kodo ale zawsze kolejne 2 kułka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...