Skocz do zawartości

Laguna II 1.6 nie kreci


bibor80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem dotyczy Laguny II. Bylem dzis na zakupach i po powrocie ze sklepu i wlozeniu karty do czytnika, nacisnieciu przycisku start/stop auto nie kreci, tylko przygasaja kontrolki.

Karta byla wymieniona 6 miesiecy temu, bo ostatnim razem kiedy cos takiego sie dzialo to w serwisie stwierdzili, ze to wina karty. Do tej pory wszystko bylo ok, ale dzis znowu problem sie pojawil.

Akumulator jest sprawny. Podejrzewam takze, ze moze to byc wina rozrusznika lub samego czytnika.

Czy mial ktos moze podobny przypadek i moglby wskazac gdzie trzeba by szukac przyczyny?

 

Pzdr

 

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj albo padł Ci rozrusznik a jak nie to sprawdz czy dostaje prąd na elektromagnes który powoduje zaskok rozrusznika .najlepiej to sprawdzisz dając osobny plus na elektromagnes ale tylko na sekundę,uprzednio odłączasz ten który tam jest oryginalnie jak zacznie kręcić to masz przyczynę .Jeżeli siedzisz w Dublinie podjedz do Navan mam taki zapasowy rozrusznik .W mojej Lali miałem ten sam problem po wymianie rozrusznika jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomasz. Auto jest kumpla, takze powiedzialem mu co i jak. Na srode jest umowiony u dealer'a renault zeby to sprawdzili. Oprocz tego musi zresetowac kompa, bo swieci mu kontrolka od cisnienia powietrza w kolach i jednego kola brakuje na wyswietlaczu, a w styczniu ma NCT.

Jakby cos sie dzialo to bede pisal na priv i wytedy sie jakos zgadamy.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...