Skocz do zawartości

Jak ja mam sie zapakowac na 3 dniowy zlot CBR 600 F????


Rekomendowane odpowiedzi

W tankbagu mamy śpiwory i materac oraz drobiazgi osobiste a w plecaku namiot (iglo na 3 osoby z tropikiem ale po złożeniu/zwinięciu w baton wymiary około 15-17cm średnicy i góra 60cm długości).

mam prośbę, zupełnie poważnie. Czy mógłbyś mi na priva albo na forum wrzucić fotkę tankbaga zapakowanego w ten sposób na moto. Nie mogę sobie tego wyobrazić. 2 śpiwory, materac, namiot i drobiazgi.... u mnie to cały kufer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tankbagu mamy śpiwory i materac oraz drobiazgi osobiste a w plecaku namiot (iglo na 3 osoby z tropikiem ale po złożeniu/zwinięciu w baton wymiary około 15-17cm średnicy i góra 60cm długości).

mam prośbę, zupełnie poważnie. Czy mógłbyś mi na priva albo na forum wrzucić fotkę tankbaga zapakowanego w ten sposób na moto. Nie mogę sobie tego wyobrazić. 2 śpiwory, materac, namiot i drobiazgi.... u mnie to cały kufer

 

Hmmm jak ma wygląfdać taka fotka? Musiałbym pokazać po kkolei jak pakuję śpiworki do tankbaga, potem jak wciskam materac :) Bo zapakowany tankbag to poprostu tankbag :D Cały pic polega na doborze odpowiednich śpiworów i mataraca :D śpiworki mamy po zapakowaniu do pokrowca wielkości +/- 17cm średnicy i +/- 32cm długości więc wpycham 2 do jednej części tankbaga w drugie piętro upycham materac (Chiński 2 osobowy z czegoś jak plastik pokryty welurkiem a nie gumowy) po złożeniu zajmuje prawie całą objetość kieszeni tankbaga. drobiazgi, kosmetyki, upychamy miedzy śpiworki i do kieszeni na przodzie tankbaga. Tak czy owak zobacze może uda mi sie pstryknąć kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak zobacze może uda mi sie pstryknąć kilka fotek

 

No i nie zapomnij o sobie jako kierowcy na tak zapakowanej maszynie. Chciałbym to zobaczyć

 

tutaj akurat masz rację... tankbag nieco zasłania zegary. widzę powiedzym sobie szczerze tylko 2/3 od góry. kontrolki jednak widzę i zakres prędkości mnie interesujący także. w koncu jednak nawet w UE jest to dopuszczone do stosowania i ma certyfikaty. zagrażać bezpieczeństwu nie może. a że niezbyt wygodne to fakt. fotki mogę zapodac jak tylko popstrykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...