Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy motocyklowej Grupie Uderzeniowej Wschód wypada nocować w wypasionym hotelu w centrum miasta, w klimatyzowanych pokojach, z serwetką pod brodą przy śniadaniu :)? (cena ibisa jest bez śniadania i parkingu zresztą). Chyba się starzejecie szybciej ode mnie :biggrin:

Tak to sobie samolotem można Pragę obskoczyć.

To za przeproszeniem gdzie będziemy budować team-spirit - w hotelowej restauracji?!

Tak trochę bardziej hardcorowo temat sobie wyobrażałem - jakiś camp nad rzeką :icon_twisted: :icon_mrgreen: ;) , niekoniecznie w centrum, przecież Praga jest dobrze skomunikowana.

Nocleg po drodze - jak najbardziej - byle nie na jakimś kompletnym zapośladkowie.

 

Co do trasy to wybierzmy fajną do jazdy motocyklem :crossy:

Pozdrawiam wszystkich dawno niewidzianych i tych całkiem niedawno :)

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a ja, jeżeli pan pozwoly, z przyjemnością" ;) jakbyś przy jakiejś okazji przejeżdżał koło tego pensjonatu to lookinj na niego czy da się wytrzymać standardem... jest jeszcze obok coś takiego jak "Dworek Jana" - też wygląda nieźle, w tym cenowo: http://www.dworekjana.pl/

Koło tego Dworku Jana przejeżdżam codziennie do pracy. Od niego do jeziora to jest dobre 20 kaemów. Tamte koło jeziora sprawdzę . My mamy bazę firmową w tym ośrodku(kopiemy kanalizę ) http://www.owjowisz.pl/index.html Jak już byście gdzieś przez Opole jechali, to dalej bym (jeśli nie przez Polskę ) jechał na Głuchołazy potem Jesenik i Sumperk, dalej na Cerveną Vodę a potem to już na Pragę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy motocyklowej Grupie Uderzeniowej Wschód wypada nocować w wypasionym hotelu w centrum miasta, w klimatyzowanych pokojach, z serwetką pod brodą przy śniadaniu :) ?

 

To za przeproszeniem gdzie będziemy budować team-spirit - w hotelowej restauracji?!

Tak trochę bardziej hardcorowo temat sobie wyobrażałem - jakiś camp nad rzeką :icon_twisted: :icon_mrgreen: ;) , niekoniecznie w centrum, przecież Praga jest dobrze skomunikowana.

Nocleg po drodze - jak najbardziej - byle nie na jakimś kompletnym zapośladkowie.

 

Kurna Ty to masz jakieś rozdwojenie jaźni :icon_razz: raz ma być nad rzeką, a potem że nie na zapośladkowie... Się zdecyduj :biggrin:

 

Ja tam mogę nawet pod namiotem. a potem w błoto motkiem żeby się dobrze upierniczyć :crossy: Tylko, że to nie taka impra :buttrock: W takiego typu wyjeździe, z takim nastawieniem i takim krótkim, dobrze być bliżej centrum bo odpadają Ci długie dojazdy do zwiedzania, które są stratą czasu i pieniążków. A IBIS to tylko 2 gwiazdki - niżej są już tylko hostele... Ja mogę wszędzie, aby było czysto. jeżeli nie - to wolę namiot.

 

W hotelowym barze można z powodzeniem się teamspiritować - budapesztański hotelowy bar widmo z ogryzkami orzeszków i jakimś dziwnym piwem zapamiętam na długo :notworthy: może troszkę krócej niż lokalny serwis BMW :banghead: , ale tylko troszkę...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj Mario, Zapośladków był tylko odnośnie noclegu po drodze, a nawiązanie do rzeki wspomnieniem pewnego magicznego wieczoru w BP :bigrazz:, gdzie przeskoczyliśmy płot, aby znaleźć się nad Dunajem, z uwagi na rzeczony bar...,

 

Optuję za wyniesieniem się ze ścisłego centrum Pragi do miejsca oddalonego o 20 min. środkami komunikacji miejskiej.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Szuberto

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podjąłem decyzję że wspólnie z Kivim wyjedziemy w czwartek z rana i uderzymy przez Brno.

Spotkamy się w Pradze na z góry ustalonej miejscówce przez didżeja Mario. :bigrazz:

 

 

A co z resztą twojej chorągwi? Zostawiasz nas w szczerym polu?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za przeproszeniem gdzie będziemy budować team-spirit - w hotelowej restauracji?!

Tak trochę bardziej hardcorowo temat sobie wyobrażałem - jakiś camp nad rzeką :icon_twisted: :icon_mrgreen: ;) , niekoniecznie w centrum, przecież Praga jest dobrze skomunikowana.

Co do trasy to wybierzmy fajną do jazdy motocyklem :crossy:

Pozdrawiam wszystkich dawno niewidzianych i tych całkiem niedawno :)

 

Szuberto dobrze godo :icon_mrgreen: Siacun jak byk! :icon_mrgreen:

Ja również Ciebie pozdrawiam! :)

Aaaa, tak w ogóle to mam już na co założyć przysłowiowe sakwy, więc melduję się na 200% :icon_razz:

 

 

Oj Mario, Zapośladków był tylko odnośnie noclegu po drodze, a nawiązanie do rzeki wspomnieniem pewnego magicznego wieczoru w BP :bigrazz:, gdzie przeskoczyliśmy płot, aby znaleźć się nad Dunajem, z uwagi na rzeczony bar...,

Optuję za wyniesieniem się ze ścisłego centrum Pragi do miejsca oddalonego o 20 min. środkami komunikacji miejskiej.

Jestem ZA!

Oj, działo się w BP :icon_mrgreen: To był chyba jeden z moich najlepszych momentów w życiu! Było zajebiaszczo, że się tak wyrażę! I to picie wina w kolejce :flesje: Trzeba to powtórzyć! Koniecznie!!!

 

 

Wspomnienie ogniska nad brzegiem Dunaju....z pieczonymi na patyku kabanosami....popijanymi lokalnym winem......bezcenne...

 

:flesje: :flesje:

Normalnie powiem "LUBIĘ TO!" :icon_mrgreen:

 

 

A co z resztą twojej chorągwi? Zostawiasz nas w szczerym polu?

Albo wcale nie pojedzie :icon_razz:

Nie martw się Szaki, nie zostawię Cię samego :icon_twisted:

 

Ej, zróbmy może wreszcie jakieś spotkanie. Stęskniłam się już za Wami! :biggrin: Yamahala, kiedy pijemy wino? :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ej, zróbmy może wreszcie jakieś spotkanie. Stęskniłam się już za Wami! :biggrin: Yamahala, kiedy pijemy wino? :icon_mrgreen:

 

Adu- z Tobą zawsze się napiję! Możemy przecież zrobic spotkanko towarzyskie "grupy wschód". Co myślicie o przyszłym weekendzie? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy przecież zrobic spotkanko towarzyskie "grupy wschód". Co myślicie o przyszłym weekendzie? :biggrin:

Kurka wodna, jestem w terminie 27-30 stycznia na mazurach na warsztatach motocyklowych :icon_rolleyes: Chyba, że ktoś ma chęć dołączyć i tam zrobimy "integrację" :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...