Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest artykuł o Sex Machines Museum w Pradze http://on.fb.me/gQnB0K (tylko dla zalogowanych do facebooka, bo strona jest od 18 lat). Swoją drogą, podobnych seks-muzeów jest w Europie kilkanaście - niezły temat na tour ;)

 

(to mój pierwszy post, więc witam się serdecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Лбом Командующий Кулик.

 

Standardowo melduję gotowość bojową (o ile nie będzie kolejnej katastrofy lotniczej, powodzi albo innych duperszwanców). Będę śledził temat :)

 

С приветствием пожарника.

Внимательность! Отдохни!

Edytowane przez Jbpsp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat obserwuję, określę się jak będzie znany termin.

Po drodze z Wawy jest zamek w Książu, a w nim nowo otwarta trasa po Niemiecka (TUNEL PODZIEMNY) :

http://www.ksiaz.walbrzych.pl/trasy_zwiedzania.html

Nie byłem, ale będe przy najbliższej okazji.

 

Pozdrawiam

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tomek , a to specjalne zaproszenie trzeba dostać żeby się dopisać do listy ?

 

Wiem ,że spotykamy się nie dla przyjemności .

 

A tak na poważnie dostałem ,,cynka" ,że jakaś impreza się szykuje i troche gejów jeedzie z EKG .

TO seee myśle tiż się przejade tylko date zapodajcie jakowośśś dobrą...

Bo to musze jeszcze do dzieci ,,teściową " zgarnąć.

 

 

p.s.

Praga piękneeeeee miasto i raz jeszcze je odwiedze...

Dawno tam nie piłem . .....................................................................do odcięcia :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andriej, jest, jest tylko go popsułem :D

ale do sezonu go naprawisz

 

A nie dzwonił do Ciebie w Sobote po 9-ej rano? :icon_mrgreen:

przed zajeciami na uczelni :crossy:

 

ale niewazne o ktorej dzwonil bo dopiero wracalem do domu z imprezy

osetwuje rozwoj wydarzen i czekam na jakies konkretne daty

 

 

Edytowane przez Andrzej Gwiazda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoteli w Pradze jest od pyty. Tych tańszych też. Wystarczy wyguglować "hotele praga" albo coś podobnego.

Tyle, że nie ma sensu sprawdzanie cen i dostępności bez ustalonej daty.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Mój kumpel był w tym roku w tym hotelu:

http://www.booking.com/hotel/cz/grand-prah...CFYJE3godLDbH1g

 

Do centrum 6 minut pieszo lub 3 przystanki tramwajem.

Ceny bardzo przystępne choć i tak każdą rezerwację rezerwuje się po negocjacjach cenowych. Jest garaż podziemny.

Pozostawiam do przemyślenia

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli 3 dniowa wycieczka to 1 dzien urlopu pewnie urwe. Tylko jeszcze daty konkretne potrzebuje :)

 

A tak to wstepnie zapisuje sie na liste.

 

PS - postaram sie tym razem nie dac chorobie przyatakowac dzien przed wyjazdem ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Mój kumpel był w tym roku w tym hotelu:

http://www.booking.com/hotel/cz/grand-prah...CFYJE3godLDbH1g

 

Do centrum 6 minut pieszo lub 3 przystanki tramwajem.

Ceny bardzo przystępne choć i tak każdą rezerwację rezerwuje się po negocjacjach cenowych. Jest garaż podziemny.

Pozostawiam do przemyślenia

Pozdro

......hmmm hotel spoko ...no i w centrum .....ale .....vide ich strona .......przy rezerwacji dzisiaj na 2 dni w połowie kwietnia wychodzi cena min. 149 euro za dwójkę za noc ....a parking 550 m. od hotelu i 25 EUR/24 houres .......................jak dla mnie słabo ....................i chyba przed rozległą dyskusją nt hotelu ...warto byłoby ustalić akceptowalny przez większość pułap cenowy .......mając na uwadze, iż Praga do tanich nie należy .........

.....gwoli przypomnienia w tegorocznym Budapeszcie becelowaliśmy 50 ojro za pokój dwuosobowy za noc .......co prawda w słabawym hotelu na przedmieściach ..............ale jeśli o mnie chodzi wolałbym oscylować w okolicach 50 euro za dwójkę niż 150 ..........z resztą ja to w ogóle ugodowy jestem i w jakimś fajnym hostelu też mogę dwie noce przezimować ......młodość sobie przypomnę :D :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......hmmm hotel spoko ...no i w centrum .....ale .....vide ich strona .......przy rezerwacji dzisiaj na 2 dni w połowie kwietnia wychodzi cena min. 149 euro za dwójkę za noc ....a parking 550 m. od hotelu i 25 EUR/24 houres .......................jak dla mnie słabo ....................i chyba przed rozległą dyskusją nt hotelu ...warto byłoby ustalić akceptowalny przez większość pułap cenowy .......mając na uwadze, iż Praga do tanich nie należy .........

.....gwoli przypomnienia w tegorocznym Budapeszcie becelowaliśmy 50 ojro za pokój dwuosobowy za noc .......co prawda w słabawym hotelu na przedmieściach ..............ale jeśli o mnie chodzi wolałbym oscylować w okolicach 50 euro za dwójkę niż 150 ..........z resztą ja to w ogóle ugodowy jestem i w jakimś fajnym hostelu też mogę dwie noce przezimować ......młodość sobie przypomnę :D :D

 

pozdr,

w

 

Kolega z żoną i dzieckiem płacili 80 ojro za 3 dni, chyba ze dal mi linka nie do tego hotelu...sprawdzę i ewentualnie poprawię

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z żoną i dzieckiem płacili 80 ojro za 3 dni, chyba ze dal mi linka nie do tego hotelu...sprawdzę i ewentualnie poprawię

Pozdro

 

...no to brzmi zdecydowanie lepiej :D ...podpytaj jeszcze w jakim terminie byli ....bo kwiecień to już raczej początek 'wysokiego sezonu'

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja także nie jestem wymagający, więc może być Hostel. Najwyżej będę spał z Kate.

 

w sumie to coraz bardziej podoba mi się pomysł wyjazdu :)

ale musisz obiecać, że przynajmniej 2 godzinki dasz mi pospać nad ranem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...