Skocz do zawartości

Chorwacja


Satriael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

<!--quoteo(post=1741415:date=28.01.2011 - 23:18:name=barthazz)--><div class='quotetop'>Cytat(barthazz @ 28.01.2011 - 23:18) 1741415[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->

@edi73 nie zastanawiałem się na razie nad tym.

Po prostu przeczytałem 2 dni temu posta o wyjeździe i tak się podpiąłem bo jeszcze nigdy w Chorwacji nie byłem.

Ogólnie to dodam, że Fazera mam od grudnia'10 więc to będzie mój pierwszy motocykl tego typu. Dotychczas moja kariera zakończyła się na ETZ 250 gdzie w 2006 zaliczyłem szlifa i nastąpiło 5 lat przerwy.

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Jeśi poważnie myślisz o Chorwacji to trzeba by to obgadać . Żegy nie przesadzać i nie odchodzić od tematu to podaję mój nr. GG 28203988

Wybieram się do Częstochowy 16 kwietnia na zlocik, może się wybierasz ?

 

<!--quoteo(post=1741415:date=28.01.2011 - 23:18:name=barthazz)--><div class='quotetop'>Cytat(barthazz @ 28.01.2011 - 23:18) 1741415[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->

@edi73 nie zastanawiałem się na razie nad tym.

Po prostu przeczytałem 2 dni temu posta o wyjeździe i tak się podpiąłem bo jeszcze nigdy w Chorwacji nie byłem.

Ogólnie to dodam, że Fazera mam od grudnia'10 więc to będzie mój pierwszy motocykl tego typu. Dotychczas moja kariera zakończyła się na ETZ 250 gdzie w 2006 zaliczyłem szlifa i nastąpiło 5 lat przerwy.

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Jeśi poważnie myślisz o Chorwacji to trzeba by to obgadać . Żegy nie przesadzać i nie odchodzić od tematu to podaję mój nr. GG 28203988

Wybieram się do Częstochowy 16 kwietnia na zlocik, może się wybierasz ?

 

czesc ja tez jestem zainteresowany wyjazdem do chorwacji i czarnogory jedziecie sami? czy z druga polowka i tez mnie mnie interesuje czerwiec poczatek raczej w czestochowie tez bedziemy mozemy obgadac temat

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkam kogoś w Chorwacji pod koniec maja albo na początku czerwca? W takim terminie jadę, mam zamiar wcześnie wyjechać i wieczorem siedzieć już na Makarskiej, chyba się uda?

 

jak mi żona nie urodzi na początku siódmego miesiąca to mnie spotkasz :)

 

wybieram się w pierwszym tygodniu czerwca :) na tydzień, znaczy od soboty do niedzieli następnego tygodnia :)

Edytowane przez Bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podobnie jak ja, ale nie wiem czy pojadę pod koniec maja, czy na przełomie czerwca czy też pierwszy tydzień czerwca. Też od soboty do niedzieli. Najpierw będę gdzieś w okolicy Makarskiej bo chcę zwiedzić Mostar i wodospady Kravica a potem na Hvar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc ja tez jestem zainteresowany wyjazdem do chorwacji i czarnogory jedziecie sami? czy z druga polowka i tez mnie mnie interesuje czerwiec poczatek raczej w czestochowie tez bedziemy mozemy obgadac temat

jacek

Ja jade bez plecaczka .Narazie ciężko określić w którym tygodniu czerwca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czolem,

 

miala byc Litwa, ale ekipa sie posypala...

 

chetnie sie dolacze, tylko u mnie slabo z czasem...

W zasadzie jedyny termin, ktory mi pasuje to:

wyjazd Warszawy: 5 czerwca (po poludniu)

przyjazd: np 13 czerwca

 

Wiem, ze nie wszystkim to moze odpowiadac, ale zawsze moge pojechac sam, a spotkamy sie na miejscu dzien pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja się wybieram do CHORWACJI prawdopodobnie z terminie 4-14 sierpnia mam mete na miejscu. Ale zawsze mogę odwoła 10-dniowe stacjonarne wysiadywanie na jakiś konkret i polatanie na moto.

 

Szczerze mówiąc po WASZYCH odpowiedziach chętnych i terminów jest tyle że można się pogubic z kim najpierw jechac :D (trzeba to usystematyzowac - zróbmy jakiś harmonogram :D - terminarz - kto z kim i kiedy )

 

Poza tym każdy ma swoją wytyczoną trasę i zaplanowane inne noclegi (namiot czy hotel) a to się wiąże z innymi kosztami.

 

Czy macie jakiś rozeznanie +/- ile trzeba przygotowac monety w sezonie 2011 na taki wypad ok 14 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...monety nie wystarczą, trzeba wziąć ciężki banknot :biggrin: Ja obliczyłem wartość podróży na 1500zł a to tylko paliwo i opłaty za drogi. Noclegi przed sezonem taniej, myślę że 10euro od głowy no i ze 100zł dziennie trzeba by wydać, więc ok 3000 złotówek za tydzień mi wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie planowałem żadnego wyjazdu w te rejony do końca.A nieporozumieniem jest spędzić 10 dni w jednym miejscu .Z reguły stajemy na kwatery na max 3 dni ,potem dalej na 3 dni i tak dalej.Sierpień to też nie najlepszy okres ze względu na duże oblężenie.Trasa w Chorwacji jest praktycznie jedna,warta polecenia czyli wzdłuż wybrzeża.Przejechałem ja całą od granicy włoskiej do Albanii.Jeśli chodzi o koszty to średnio wychodziło na dwie osoby ze spaniem na kwaterach i przebiegiem rzędu 4,5-5 tyś km ok 4tyś zł.Tankowanie , zakupy w marketach i przeloty autostradą proponuję dokonywać kartą.Gotówkę zabrać w euro[podstawowy środek płatniczy].

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

I ja mam ochotę gdzieś się wybrać na motocyklu :)

jestem jak najbardziej zainteresowany Chorwacją!!!

co do terminu to raczej się dostosuję (nie powinno być problemów z urlopem).

fajnie by było gdyby pojechał ktoś obcykany już w tych rejonach :)

 

śledzę temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

tak jak wczesniej pisalem my lecimy do chorwacji z warszawy 22 lub 23 czerwca

na 25mamy byc w Tribunj namy tam dom wynajety

tempo spacerowe narazie dwa moto

jak ktos chetny mozemy połączyc sily

jak to mowia ,, w kupie sila'' he :icon_biggrin: he he

do zobaczyska gdzies na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że poza granicami sam na moto jeszcze nie byłem i chętnie bym się z kimś polatał.

Z tego co widzę to bardziej doświadczeni koledzy proponują wyjazd maj- czerwiec. Mój skromny pojazd to FZ6.Raczej nie zamierzam jeździc z prędkościami przelotowymi z 2 na początku. (szkoda małej fazy - ledwo tą 2 z przodu osiąga)

Jeśli ktoś chce przygarnąc 'kropka' to postaram się z kadrową powalczyc o dogodny termin urlopowy, żeby móc jechac.

 

Pytanie z innej beczki - na taki wypad lepsze plastikowe kible czy textylne torby. (bo właśnie mam dylemat w co inwestowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że poza granicami sam na moto jeszcze nie byłem i chętnie bym się z kimś polatał.

Z tego co widzę to bardziej doświadczeni koledzy proponują wyjazd maj- czerwiec. Mój skromny pojazd to FZ6.Raczej nie zamierzam jeździc z prędkościami przelotowymi z 2 na początku. (szkoda małej fazy - ledwo tą 2 z przodu osiąga)

Jeśli ktoś chce przygarnąc 'kropka' to postaram się z kadrową powalczyc o dogodny termin urlopowy, żeby móc jechac.

 

Pytanie z innej beczki - na taki wypad lepsze plastikowe kible czy textylne torby. (bo właśnie mam dylemat w co inwestowac)

Ja na Fazerze tym starszym w pojedynkę latałem tak

https://picasaweb.google.com/mibjnski/Wakacje2008#5226567395341636866

Natomiast jeśli jeździłem z pasażerką to miałem torby boczne moto-detail

Miejsca wystarczyło, żeby zapakować się na prawie 2 tygodnie.

 

Sam planuję w tym roku jakiś wypad do Chorwacji, ale póki co nie mogę się zdecydować gdzie dokładnie uderzyć ;]

pzdr.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...