Skocz do zawartości

FZS 600 kto ma?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wprawdzie nie mam, ale sporo jezdzilem.. Jak dla mnie fazer do to tej pory najlepszy w sumie motocykl na jakim mialem okazje jezdzic. Dobre osiagi, poprostu niesamowite hamulce i bardzo dobre zawieszenie. Do tego swietna funkcjonalnosc i fajne detale jak np. swiatla awaryjne, wskaznik poziomu paliwa, spory schowek pod kanapa, to sie chwali! Obecnie jestem na etapie poszukiwania sprzeta i jezeli trafi mi sie jakis Fazer 600, to z pewnoscia kupie, bo jak dla mnie to no.1 wsrod motocykli tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale niestety. W gre wchodzi tylko 2002 lub 2003 , bo cena o ktorej piszesz , jest ponad moje mozliwosci. A tak z ciekawosci - mowa o nowym fazerku czy o starym modelu ? Bo jesli rocznik 2004 to raczej nowy, chyba ze kupiony jako zeszloroczny? Bo zeszloroczne modele jeszcze sa do nabycia, zostalo troche sztuk podobno z tego co sie dowiadywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.. Napiszcie jak sie wam jezdzi na tych wiekszych oponkach i jaki macie dokladnie profil tych oponek. Bo spotkalem sie z opiniami , ze nie nalezy za bardzo zmieniac oryginalnych rozmiarow na inne. Jednak o ile tyl bym pozostawil seryjny, to przod bym faktycznie zmienil, bo opona 110 wyglada nieco malo "powaznie" :-) i zastanawia mnie czemu yamaha zdecydowala sie montowac taka waska oponke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Witam!!!  

Jezdze Fazerkiem z 2003  ;)  

Mam juz nabite 20.000km i nie mialem zadnych problemow! :mrgreen:  

pozdrawiam  :namoto:

 

ja sam nakręciłem jakieś 6-8k na moim a w sumie to już prawie 80kkm

co do opon to jak już pisałem mam komplet 120/180, spoko się jeździ chociaż na szybkich zakrętach w lekkim pochyleniu moto lekko zygzakuje kierownicą, nie wiem czy to wina słabej drogi czy opon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż na szybkich zakrętach w lekkim pochyleniu moto lekko zygzakuje kierownicą, nie wiem czy to wina słabej drogi czy opon

 

Sprawdź na wszelki wypadek łożyska wahacza. Miałem coś takiego w GSXR 750 i nie była to bynajmniej wina opon, tylko właśnie łożysk wahacza. Sprawdź też czy nie masz zadnych luzów na główce ramy, bo skoro zygzakuje kierownica, to tam nalezałoby szukać przyczyn tego zjawiska :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wina słabej drogi czy opon

 

To powinienes wiedziec, czy na kazdej drodze, czy tylko na okreslonych zakretach. Ja sie tylko raz spotkalem z wezykowaniem w zakrecie, przy okolo 140 na takim luku na dwupasmowce. Ale to w tym wypadku byla ewidentnie wina drogi. Tak kazde zakrety fazerek lyka bez wnikania :-) Moze te oryginalne opony 110 i 160 nie wygladaja zbyt "kozacko", ale faktem jest ze nie potrzeba duzej sily do pochylania moto w zakrecie, nie jest wrazliwy na koleiny itp. Moze jedyna wada tego rozwiazania jest ciut gorsze hamowanie niz by to bylo na 120-tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wina słabej drogi czy opon

 

To powinienes wiedziec, czy na kazdej drodze, czy tylko na okreslonych zakretach. Ja sie tylko raz spotkalem z wezykowaniem w zakrecie, przy okolo 140 na takim luku na dwupasmowce. Ale to w tym wypadku byla ewidentnie wina drogi. Tak kazde zakrety fazerek lyka bez wnikania :-) Moze te oryginalne opony 110 i 160 nie wygladaja zbyt "kozacko", ale faktem jest ze nie potrzeba duzej sily do pochylania moto w zakrecie, nie jest wrazliwy na koleiny itp. Moze jedyna wada tego rozwiazania jest ciut gorsze hamowanie niz by to bylo na 120-tce.

 

hmmm działo mi się tak w różnych szybkich winklach, jeżeli nie w większości, więc może to jednak łożysko główki... co do hamowania ;);) hehe to stoppie przy ponad 100 km/h było...

...tuż przed glebą ;)

 

pozdro

 

P.S. Fazerowcy, Ario szuka reflektora do swojej małej jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy!

 

Ja mam nabite podobnie, okolo 18,5 tys. A skad jestes, bo widze ze Slask..ale Slask jest dlugi i szeroki ;)

 

 

Hallo!!!

Ja jestem z okolic Pszczyny. Dokladnie nie bede pisal skad,bo i tak pewnie nikt nie bedzie wiedzial ;)

Teraz sie wybieram na serwis po 20tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...