Skocz do zawartości

UWAGA!!VI SSSJ


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no i pozamiatane !!!!!!!!!!!!!!!! :(

 

formuła SSSJ umarła ! :(

 

 

Miras, nic nie umarło!

Wyznacz datę i miejsce, a wici puścimy do ludzi, którzy byli na SSSJ i innych chętnych. Na pewno uzbiera się pokaźna liczba chętnych. Tylko nie jakiś długi weekend itp. Nie wszyscy uczestnicy poprzednich spotkań tu zaglądają.

 

pozdro

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i PETEREK tu jest problem :(

 

jak mam rezerwować miejsce nie znając ilości chętnych, a to przekłada się na kasę!

jeśli założę ilość np. 25 osób - i wyjdzie kwota X to super, ale jeśli się zjawi np. 6 osób, to będzie to już kwota średnia Y, oraz całe 6 osób niechcących płacić podwyższonej stawki

i kolejny minus - jak będzie więcej osób niż planowane, to pod gołym niebem na trawce położymy?

Jagniątków nas rozpieścił i TYLE w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin już jest. Chętnych może nie za wiele ale są, a o spęd nie chodzi tylko o dobrowolnie sympatyczne. Podajcie propozycje gdzie (nie ruszając za ile) i coś postanowimy.

 

I dokończę swoją myśl bo mnie pies rozproszył. Jak już ustalimy miejsce to dograjmy termin do końca z Buberami Założycielami (szacunek) i zaprośmy Ich (jako gości honorowych) bo byłoby tak pozytywnie zdecydowanie i w charakterze dotychczasowym. Formuła SSSJ myślę że zależy od ludzi tylko. Co na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chopaki, pozdrowienia z kałaraibów :)

No, tak sobie myślę że rzeczywiście was rozpieściliśmy bo u nas z rezerwacją problemu nie było :)

Niestety (z naszej strony) poprzedni rok trwała budowa, a w tym roku mamy pierwszy sezon działania, a ponieważ mamy się z tego (podobno :) ) utrzymywać, to musimy sprawę traktować serio i pilnować interesu. Czyli w normalnych slowach Piaffe ma urwanie głowy.

Z drugiej strony jak się kiedyś zobaczymy po dłuzszej pauzie to tym lepsze wrażenia będą więc nei ma co panikować :) :)

A z mojej strony to sobei obiecuję że TEJ JESIENI zrobię gruntowny remont hondziny. PLan jest, zobaczymy jak będzie z realizacją :)

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

. Nie wszyscy uczestnicy poprzednich spotkań tu zaglądają.

pozdro

Zaglądają ,zaglądają Piotrze :)

Marcin gratuluje inwestycji...i kto mówi że marzenia się nie spełniają :biggrin:

Pozdro dla wszystkich "starojapońców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...