Skocz do zawartości

UWAGA!!VI SSSJ


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

:(

 

siema "stare japońce"

 

 

formuła chyba faktycznie umarła :( - a było tak przyjemnie :)

 

 

 

ps.

 

zapodajcie kilka zdjęć ze zmian w Jagniątkowie :) może na zimne dni ktoś się odważy wybrać w "daleką" podróż :)

 

 

 

tygrysek i matata w gotowości :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.domkiwgorach.eu

Tam są jedyne publicznie osiągalne zdjęcia :)

na początku grudnia będzie więcej zdjęć, będziemy robili środek :)

 

A formuła, czy spotkanie zależy od ludzi. Jak ludzie chcą, to się wszytsko da zrobić. Tylko że najwcześniej wrzesień przyszłego roku, bo dopiero wtedy będę na stałe w chacie, a nie chciałbym Piaffe na głowę wszystkiego zwalać.

 

Ale spoko - my się nie wyprowadzamy :icon_razz:

Chyba że zrobimy spotkanie gdzie indziej. W końcu "piękna nasza Polska cała..."

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jestem na tak i mam nadzieję że do września AT będzie już też w 100% gotowości, :(

"piękna nasza Polska cała..." to mi się też podoba :)

 

Marcin zastanawia mnie jedno, jak utkneliście te 3 domki w Waszym obejściu???

Ciężko było :D ale weszły. Popatrz na zdjęcia, za miesiąc będzie o wiele więcej zdjęć. Troszkę są ciasno, ale inaczej nie dało rady, a jeden to by na siebie nie zapracował.

 

Mi to się widzi SSSJ na kempingu Czapla nad Jeziorem Nidzkim. :icon_rolleyes: Pięęękne miejsce...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a może DĘBKI :)

 

 

mam tam sprawdzoną "metę"

 

 

 

do końca stycznia lista chętnych, i wtedy podejmuję decyzję o organizacji SSSJ :)

 

 

 

 

 

1- miras

 

2-

 

3-

Czyli morze? :)

a poza tematem, widzę kolejne enduro Triumph Tiger :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...