Skocz do zawartości

Nowy bar motocyklowy "Route 18" w Lublinie


pilask
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno powstał w Lublinie nowy bar w klimacie motocyklowym "Route 18" na ul. Kaprysowej na Czechowie, obok Aldika przy Braci Wieniawskich, w piatek 19 listopada zaczyna się pierwszy z serii koncertów, zagrają rodzime kapele Dwudziestusiedmiu Bezimiennych i Adhezja, start koncertów o 20, wjazd z tego co wiem free, w sobotę 20 listopada natomiast często grająca choć nieznana bo tylko Radio centrum puszcza, kapela Panta koina i chyba jakiś support, szykuje się fajna impreza, mam blisko to wpadnę, innym tez polecam, można by się było trochę napić w dobrym stylu i klimacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to metafora taka byla :icon_razz:

 

zauważyłem że nie ma znaku zapytania po tym jak napisałem, taki szczegół a zmienia kontekst wypowiedzi :biggrin:

 

No mi w lokalu też się podoba, szkoda że nie mieszkam na Czechowie to częściej bym wpadał

z tego co widziałem na plakatach w piątek i sobotę czyli 26 i 27 listopada też ma się dziać, ogólnie impreza andrzejkowa, przewidziane koncerty, rockoteka i jakieś tam inne andrzejkowe atrakcje, to pewnie do zobaczenia co do niektórych którzy zawitają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że nie ma znaku zapytania po tym jak napisałem, taki szczegół a zmienia kontekst wypowiedzi :biggrin:

 

No mi w lokalu też się podoba, szkoda że nie mieszkam na Czechowie to częściej bym wpadał

z tego co widziałem na plakatach w piątek i sobotę czyli 26 i 27 listopada też ma się dziać, ogólnie impreza andrzejkowa, przewidziane koncerty, rockoteka i jakieś tam inne andrzejkowe atrakcje, to pewnie do zobaczenia co do niektórych którzy zawitają

 

Jeszcze kropka by sie przydała. Tak po srodku.

Chyba mnie zachęciliście. Andrzejki mam zajetę ale potem......kto wie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...