Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dyziowg powiedz mi jak kształtują się ceny jedzenia (sklepowe) na wyspach bo ostatnio czytałem gdzieś, że ceny niewiele większe od polskich w co nie bardzo chce mi się wierzyć?

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie wiem, bo dawno zakupow w Polsce nie robilem ;)

 

Szukaj Lidla, Aldi, Tesco, Asda. No chyba, ze bedziesz mial czas rozgladac sie za Polskim Sklepem :laugh:

 

Porozgladaj sie, niektore sklepy maja zakupy online i mozesz zerknac na ceny, np: http://groceries.asda.com/asda-estore/catalog/sectionpagecontainer.jsp?departmentid=1214921923758

 

 

Jaki macie przyblizony termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak wygląda kwestia rozbijania namiotów na dziko w Szkocji

 

W Szkocji spoko, tylko sie komus w ogrodku nie rozbij :laugh:

cieszy mnie to. a czy w Anglii i Irlandii jest tak samo?

 

Raczej bez problemów. Namioty, to rzadki widok ze wględu na pogode.

 

Co do cen, to tak jak Dyzio pisał,róbcie zakupy w hipermarketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, szukaj domkow goscinnych Bed&Breakfast (B&B), albo hosteli http://www.hostel-scotland.co.uk/

tanio wychodzą te B&B - 15 funtów, chyba że coś źle patrzę...

czy jak będziemy chcieli brać na żywca to znajdzie się zawsze coś wolnego w tym okresie i ceny będą takie jak na stronie?

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hejka wszystkim,

 

oddalem prace licencjacka to i wracam na forum wreszcie. Nowy layout nawet..no no:) Ale wracajac do meritum sprawy: egzaminy mam od 9maja do 24go. 29go mam slub w Polsce wiec musze byc w PL. Co do konkretnych dat kiedy mam egzaminy to jeszcze niewiem.. wiec pewnie na biezaco bede sledzil temat i dam Wam znac co i jak.

 

 

Pozdrowionka!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...