Skocz do zawartości

Szkocja maj 2011


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obadam jak będę miał chwilkę. U mnie z wyjazdem się też rozchodzi o plan - czekam na plan zjazdów w szkole, wtedy będę mógł na 100% sobie wszystko ułożyć.

oh tam... fantazjujesz... opuścisz pare zjazdów a czkawki nie dostaniesz ;)

ja byłem na co piątym zjeździe a skrót magazyniera - mgr na drzwiach mam :buttrock:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze ktos tu mnie pominal :evil: czyzby to jakas forma dyskryminacji :icon_razz: ?

myślałem że jesteś w Szkocji. to naświetl mi temat czy jesteś w Polsce czy gdzie pod koniec marca i czy do Szkocji lecisz z nami, bo mi się wydawało, ze przyłączysz się od Newcastle, coś tak chyba pisałeś?

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie, bylem tam w czerwcu i nie pamietam kiedy mialem takiego rogala na gebie :biggrin:

 

Jechalismy w ok 10 sprzeta, jechalem z przodu bo reszta cos zwalniala ;) Dojechalem do celu bez problemu a jednego z tych co z tylu zostali cywilny radiowoz zgarnal :icon_rolleyes:

 

Predkosc mnie uratowala :bigrazz:

 

 

Roznie to bywa, czasem stoja (lub jezdza nie oznakowanymi) ale jak na 4 lata jezdzenia (ok 30-40tys km) jeszcze mnie nie zatrzymywano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jesteś w Szkocji. to naświetl mi temat czy jesteś w Polsce czy gdzie pod koniec marca i czy do Szkocji lecisz z nami, bo mi się wydawało, ze przyłączysz się od Newcastle, coś tak chyba pisałeś?

 

Do Szkocji mur beton jade i tak jak piszesz, przylaczylbym sie gdzies w okolicach Newcastle jak bedziecie znali konkretna date Waszego przyjazdu. Co do Czech, to musze zobaczyc czy urlop w robocie dostane, bo osobiscie zalezy mi bardziej na Szkocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teeeeeeeeee spokój :biggrin: ja chcę w Szkocji być :crossy:

 

Do Szkocji mur beton jade i tak jak piszesz, przylaczylbym sie gdzies w okolicach Newcastle jak bedziecie znali konkretna date Waszego przyjazdu. Co do Czech, to musze zobaczyc czy urlop w robocie dostane, bo osobiscie zalezy mi bardziej na Szkocji.

 

 

Czechy to weekendowy wypad tylko piątek musisz wziąć wolny :lalag:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...