Skocz do zawartości

Kłopoty z alarmem


marian65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ktoś z kolegów użytkuje alarm Patrol Line i wie jak go regulować? Zaraz po zamontowaniu wyłączał mi silnik gdy koło opadało na drogę ale w serwisie go usprawnili.Po roku zaczął wyć bez powodu lub nie reagował nawet na mocne uderzenie w siedzenie motocykla.Teraz zależnie od humoru pozwala się włączyć lub wyłączyć pilotem.Przypuszczam że ma jakąś regulację bo w serwisie przy nim grzebali i pomogło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reaguje na uderzenie to znaczy, że ma czujnik udarowy(wstrząsowy) i w takim wypadku regulację napewno posiada.

To, że gasł jak schodziłeś z gumy to świadczy, że prawdopodobnie przekaźnik odcięcia zapłonu się rozklejał.

Co do kaprysów z pilotem to wina może leżeć w pilocie.

Pilot to rozbiórki i kontrola mikro-włączników lub gumek, bo nie wiem w jaki sposób to rozwiązano.

Drugi problem z pilotem to możliwość rozstrojenia częstotliwości na jakiej nadaje.

Jakbyś zapodał foty rozkręconego pilota i centralki to podpowiem Ci więcej.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.Pilot rozebrałem i ma mikro-włączniki ale nie wydaje mi się by to była wina pilota , mam drugi i też nie działa.Co do centralki to na zewnątrz nie ma żadnych otworów przez które można by coś regulować a do środka nie zaglądałem bo jest zaplombowana.Wieczorem sprawdzę czy nie ma na niego przypadkiem gwarancji i rozbiorę centralkę.Prześlę foty.Spróbuję wysuszyć bo być może wilgoć mu zaszkodziła.Niestety jazdy w deszczu w tym roku nie udało się uniknąć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...